2737
2734

خیلی زود باردار شدم و بزرگترین  حماقت من اینکه اصلا دوران بارداری تحت نظر پزشک نبودم فکر می کردم پول هدر دادن هست و احمقانه تر اینکه اصلا قرص ویتامین و حتی فولیک اسید هم نخوردم آخر ش شد یه دختر اوتیسم و خودم هم وسواس فکری شدید گرفتم که همش نگاه دختر م می کنم و دلم برا زیبایی فوق العادش میسوزه و مثل سگ پشیمو نم .......

.

😔😔

عزیزم بعضی چیزا هم شاید قسمت و تقدیره

منکه هم‌فولیک خوردم هم تمام آزمایشات و سونوها رو انجام دادم ولی خب آخر کاری پسرم فلج مغزی شد😔😔

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

عزیزم این که دخترت اوتیسم دا ه اصلا ربطی به دکتر نرفتنت نداره، زمانهای قدیم هیچ کس دکتر نمیرفتع،. به نظر من خودتو سرزنش نکن، مادربزرگی من که توی روستای دور افتاده بودن دکارو دارو نداشتن که همشونم تند تند میزاییدن 

نمونه دیگش زن عموی خودم وقتی 5 ماهه بود فهمید حامله اس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😔😔 عزیزم بعضی چیزا هم شاید قسمت و تقدیره منکه هم‌فولیک خوردم هم تمام آزمایشات و سونوها رو انج ...

سلام عزیزم خوبی، کاربریت دیدم یاده اون خانومه افتادم که اصفهانی بود توضاش خیلی بد بود همش با تو بحث می‌کرد،. کاربری جدید نداره؟ اسم کاربری قبلیش یادم رفته

2738
سلام عزیزم خوبی، کاربریت دیدم یاده اون خانومه افتادم که اصفهانی بود توضاش خیلی بد بود همش با تو بحث ...

سلام گلم 

آها میدونم کدوم رو میگی نه ندارم‌کاربریش رو ولی من بخشیدم و البته امیدوارم اونم منو بخشیده باشه، چون به هرحال منم باعث اذیتش بودم،، دوطرفه بود

سلام گلم  آها میدونم کدوم رو میگی نه ندارم‌کاربریش رو ولی من بخشیدم و البته امیدوارم اونم منو ...

همیشه جویای احوالش بودم، ولی نمیدونم دیگه چی شد، مطمئن بودم حرفاش راسته و واقعا دوست دارم احوالش بپرسم 

دیگ خودتو سرزنش نکن هر کسی ممکنه از این تصمیمات بگیره  فک نکنم اوتیسم ربطی ب فولیک اسید داشته ...

به خدا اینقدر از سهل انگاریم پشیمو نم که نگو آخه آزمایش ژنتیک دادیم گفت هیچ مشکلی ندارید از تغذیه و کمبود ویتامین بوده

منم الان باردارم‌دکتر هر ماه نمیرم چون فکر میکنم‌نیاز نیس و مولتی و اهنم‌نمیخورم‌چون اشتهامو زیاد می ...

فولیک اسید حتما بخور برای رشد بخش های عصبی جنین لازمه 

منم ویتامین دیگ بهم نداذن 

همیشه جویای احوالش بودم، ولی نمیدونم دیگه چی شد، مطمئن بودم حرفاش راسته و واقعا دوست دارم احوالش بپر ...

خدا پشت و پناهش باشه، ❤

2706