2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راجب شرایط قبولیه پزشکی توی المان،خبر دارین؟

چیزی ک ب من گفتن تو باید بری اونجا آزمون ورودی کالج شرکت کنی ک درسایی مثل زبان خودشونه زیاد هم اصلا سخت نیست ولی خب باید ایران تا B2خونده باشی میتونی هم ب زبان انگلیسی بری توی دانشگاه اما برای کار و اینا به مشکل میخوری 

یک سال کالج درسایی مثل زیست و زبان و ریاضی باهات کار میکنن بعد برا ورود ب دانشگاه ی آزمون میدی ک اونم شنیدم خیلی آسونه

بورسیه اگ شی درامدات خیلی کم میشع و اینک میتونی هم بری خصوصی کالج ت ولی تقریبا10000یورو هزینشه

۱۰۰۰ یورو تقریبا هزینه اولیه اسکان برای ویزا

۴۰۰ یورو ویزا

ی مقدارم ک دقیقش نمبدونم واسه سفارت

چیزی ک ب من گفتن تو باید بری اونجا آزمون ورودی کالج شرکت کنی ک درسایی مثل زبان خودشونه زیاد هم اصلا ...

ممنونم عزیزم از راهنماییت .خیلی لطف کردی.

معدل دیپلم تاثیر داره تو قبولی؟یعنی چند باید باشه خداقل؟

کسی ک از طریق اوسبیلدونگ بره المان،میتونه اونجا در کناره دوره های اوسبیلدونگ کنکور بده؟

2738
ممنونم عزیزم از راهنماییت .خیلی لطف کردی. معدل دیپلم تاثیر داره تو قبولی؟یعنی چند باید باشه خداقل؟ ...

فقد ورودی کالج نمیدونم آزمون دارع یا ن

ارع بستگی داره چی بخوای معدل بالای ی حدی باید باشه

کالج رایگان هم داره ک میتونی بری

ممنونم عزیزم از راهنماییت .خیلی لطف کردی. معدل دیپلم تاثیر داره تو قبولی؟یعنی چند باید باشه خداقل؟ ...

آوسبیلدونگ مثلا دستار پزشک حقوقش هزار و خورده ای یورو هست

پرستاری دو هزار یورو نمسصرفع از نظر من

من قصدم هستش برم ولی آوسبیلدونگ نه 

اما تمکن مالیش خیلیع مخصوصا که بلوکه میکنن 

آوسبیلدونگ مثلا دستار پزشک حقوقش هزار و خورده ای یورو هست پرستاری دو هزار یورو نمسصرفع از نظر من م ...

متوجه منظورم فک کنم نشدید گلم.

من میخوام واسه ارایشگری برم اوسبیلدونگ اما میخوام اگه بشه درکنارش واسه کنکور هم اقدام کنم(برای پزشکی یا دندون)

امکانه این وجود داره برام؟

2706