2737
2734
عنوان

کیا با خانواده شوهر قطع ارتباطند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2454 بازدید | 76 پست
مادرشوهرت میخواست شما رو طلاق بده؟

نه بابا خودش میخواس طلاق بگیره

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
من ۸ساله ازدواج کردم ۷ساله خواهرشوهرامو ندیدم با مادرشوهر هم ۳ساله کاتم شوهرم هم کاته

بعد چن روز پیش تو اون یکی تاپیک ک خانومه عیدی مادرشوهرشو پس داد یقه پاره کردی ک چ حرفی بود ب خاهرشوهرت گفتی 

الان این پستتو دیدم واقعا متعجب شدم از این همه دو رویی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۸ساله ازدواج کردم ۷ساله خواهرشوهرامو ندیدم با مادرشوهر هم ۳ساله کاتم شوهرم هم کاته

شما رو یادمه تو یه تاپیکی به استارتر توهین کردی و گفتی نباید به خانواده شوهر بی احترامی کرد و به مادرشوهر باید احترام گزاشت بعد خودت کاتی باهاشون!!!!

2731
2740
شما رو یادمه تو یه تاپیکی به استارتر توهین کردی و گفتی نباید به خانواده شوهر بی احترامی کرد و به ماد ...

بعده ۹ماه از این تاپیک گذشته ریپ کردی اینو بگی؟

کسی که انسان باشه قابل احترامه

تو جوش نزن

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
بعد چن روز پیش تو اون یکی تاپیک ک خانومه عیدی مادرشوهرشو پس داد یقه پاره کردی ک چ حرفی بود ب خاهرشوه ...

من ۸ساله اینجا عضوم مطمئن باش شعورم از تو بیشتر میرسه اینجا هرچی بگی ثبت میشه

بله استارتر به مادر شوهرش گفته بود مث سگ دم تکون میدی

من شان و شخصیتم بالاتر ازین حرفاس که به بزرگتر بی احترامی کنم

منتها یه عده شعورشون در حد جلبکه

فک میکنن قطع رابطه فقط از جانب عروس ممکنه

یه ذره مغز موجود نیس شاید خانواده شوهر باعث این قطع رابطه باشن😊

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
بعده ۹ماه از این تاپیک گذشته ریپ کردی اینو بگی؟ کسی که انسان باشه قابل احترامه تو جوش نزن

تاپیک بروز شد این اول.. دوم اینکه خواستم یاداوری کنم که انقد دورویی خوب نیس تو یه تاپیک یه حرف بزنی تو اون تاپیک یه حرف دیگه .. سوم من که جوش نمیزنم بخاطر یه حرف بی ثبات شما فقط گفتم فکر نکنی همه  مثل خودتن. همون روزم فکر کنم مادرشوهر اسی رو با مادر خودت اشتباه گرفته بودی که انقد رپ کردی😀

2706