2752
2734

یه خلاصه میگم که بدونید اوضاع چجوریه

بچه ها ۷،۸ سال پیش بود که پدرم با یه خانمی در ارتباط بود ( پدر مادرم جدا شدن) و پدرم به شدتتتتت آدم خوبیه

نه اینکه پدرم باشه تعریف کنم باور کنید مثل پدرم مهربان ادم ندیدم با اینکه خودم دل خوشی ازش ندارم

پدرم با این خانم دوست بودن یعنی پسر ایشون و برادر من باهم همکلاسی بودن و این سبب اشنایی پدرم با این زن شد ، بچه ها خیلییی عذاب کشیدم اولش اصلا من نمیدونستم این خانم شوهر داره من از دانشگاه میومدم میدیدم توی خونه ی ماست با پدرم ، پسرش و برادرم هم بودن ( بچه ها اون موقع ۱۲ ) سالشون اینا بود 

تا اینکه یه بار پدرم گفت بریم با این خانم بیرون این خانم اومد دیدم بلهههه ، خانم شوهر داره اصلا نیمدونم چجوری توضیح بدم همیشه ادعا میکردن که دوست معمولی هستن باهم ، اما احساس من چیز دیگه ای میگفت 

خصوصا وقتی شوهر این خانم زنگ میزد ایشون دروغ میگفتن ، خلاصه ۲،۳ سالی گذشت و من دیدم ایشون فقط در حال پول کندن از پدرمه ، جوری که هر روززززز خونه ی ما بودن ناهار و شام و عذا هم که حتما از بیرون بود

اون موقع ها پدرم که چیزی گردنش مینداخت که اپن خانم بهش داده بود و هیچوقتتتتتتتتتت درش نمیاورد

از این گردنبندا که کیف کوچیکن که توش دعا میذارن

اگه بادتون باشه بچه بودیم داشتیم،

حتی وقتی میرفت حمام با خودش این گردنبد رو میبرد

و من اصلا نمیتونستم توی اون ببینیم

انقدر این گردنبد انداخت تا اینکه بند پلاستیکیش پوسید

باورتون میشه

تا پوسیدگیییییی انداخت گردنش!!!!!

یه روز داشتم کمد دیواری رو جمع میکردم دیدم توی جیب کت و شلوارش گذاشته اون گردنبد رو

در کیف کوچیکش باز کردم 

دیدم یه دعا با سه تا دسته باف مو 

به رنگ بلوند ، مشکی ، قهوه ای!

دستام میلرزید حالم بد بود 

اصلا نمیدونستم چیکار کنم

سریع دعا رو سوزوندم و موها رو هم سوزوندم 

و با موی عروسکام بافت انجام دادم 

یه تیکه عزبی هم نوشتم و با این موهای عروسکام گذاشتم توی همون گردنبند، به خدای واحد قسم از فردای اون روز اون زنیکه کول بارش جمع کرد 

نه اینکه کامل رفته باشه حتی الانم میدونم که هست اما مثل قدیم نیست که بیچارمون کرده باشه

یکبار پیام هاش رو با پدرم خوندم 

بچه ها میدونم باور نمیکنید ولی حتی پدرم با ایشون رابطه هم نداشته ( رابطه جنسی) ولی عاشقتم دوست دارم میگفتن و چقدرررر از من بد گفته بود به پدرم در این حد که دخترت فقط به خودش میرسه تو فقط کار میکنی 

وای حالم بد شد الانم یادش افتادم

خلاصه این زن کم و بیش هنوز هست

پدرم ماشین این خانم رو ازش خرید

حالا که دارم فکر میکنم از وقتی این ماشین اومد

زندگی ما زیر رو شد

هر کسی سوارش میشه به مدت طولانی اتفاقای بد براش میفته ، خودم سوارش میشدم داشتم زندگیمو به باد میدادم 

دادمش به برادرم حالا درگیر اعتیاد شده

پسری که تیزهوشان درس میخوند

بچه ها خیلییی جاهارو خلاصه کردم

فقط میخوام ازتون بپرسم میشه که طلسمی توی ماشین گذاشته باشه؟

۱ ماهه ماشین گذاشتیم برای فروش امروز مشتری اومد

مدارک پیدا نمیشد نذر کردم مدارک پیدا شد

فروختیم ماشین رو ، پولش گرفتیم

یارو زنگ زده دارم ماشین پس میارم

بخداااا دارم دیواانهههه میشمممم

کمکم کنید

دنیا پر از رنج است، با این حال درختان گیلاس شکوفه می‌دهند🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه خرافاتی 🚶🏻‍♀️

فقط 39 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین

شک نکن همینطوره 

۴۰ روز تو خونه سوره بقره پخش کن 

هر عصر اسپند دود کن 

و‌حتماااااا مهم تر از همه اینا اینه که برای تک تک اعضای خانوادتون و خونتون حرز امام جواد اصل بگیر حتمااااااا 

بگرد اصل پیدا کن 

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود
اره میشه طرف رسما جادوگر سوره بقره رو بذارید تو خونه پخش شه ولی اوضاع خیلی خراب

ماشین چیکار کنم؟

اخه توی ماشینه

چون این خونمون نیومده خداروشکر

بگردم پیداش کنم بسوزونمش باطل میشه؟

دنیا پر از رنج است، با این حال درختان گیلاس شکوفه می‌دهند🌸

من دیدم جادو میکنن اما من خودم معتقد نیستم ولی شنیدم سوره بقره تو خونه صوتش پخش بشه طلسم چیزی باشه باطل میشه 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2706