2733
2739

بیان بگن پشیمون هستین از تصمیمتان یا راضی 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین دیدم  تو تو دورو بریام به خاطر بچه موندن به ظاهر  نشون میدن اره اززندگیشونراضی ان ولی من نمیدونم چه خبره تو زندگیشون اصلاً حوصله شوهرش رو ندارن

این روزها عشقبازی نمی‌کنند بلکه با عشق بازی می‌کنند 
پشیمون مثل سگ .یه بچه هم بیچاره کردم زندگیم جهنمه😔

منم

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
راضی ام...چون شوهرم بعداز یمدت تغییر کرد 

خودتم باعث تغییر شدی شرایط را مهیا کردی یعنی تونستی از نفرت یا هرچیزی کم کنی به سمتش بری یا اون بیشتر تلاش کرد

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

اصلا قبول ندارم به خاطر بچه سوختن و ساختن رو. اشتباهی که اکثر زنا میکنن و مردا هم از همین نقطه ضعف زنا سواستفاده میکنن و راحت به گندکاریهاشون ادامه میدن. خودم تجربشو دارم که میگم. 

2740

مادرم... ولی دو سال پیش رفت مدرک مربی گری بدنسازی گرفت الان تو باشگاه مشغوله. خیلی پدرم مهربون تر شده نگو بخاطر مشکلات مالی پدرم خیلی بداخلاق شده بوده و خوب الان منم سرکارم دیگه نه مثل قدیم جنگیه ن چیزی..... متاسفانه خیلی از مشکلات پوله پووول

پشیمون مثل سگ .یه بچه هم بیچاره کردم زندگیم جهنمه😔

خوب منم زندگی جهنمه بچمم کوچیکه تما میترسم دوری از پدرش بهش آسیب بزنه

مادرم... ولی دو سال پیش رفت مدرک مربی گری بدنسازی گرفت الان تو باشگاه مشغوله. خیلی پدرم مهربون تر شد ...

پول اما مهمتر اخلاق هست میشه پول نداشت اما حداقل خودمون اوضاع را سخت‌تر نگنیم

خودتم باعث تغییر شدی شرایط را مهیا کردی یعنی تونستی از نفرت یا هرچیزی کم کنی به سمتش بری یا اون بیشت ...

تنفرمو نشون ندادم بهش وبی تفاوت بودم نسبت بهش 

تا صبح قضا سهل و سهیلش به که باشد.تاشام قدر رجعت و میلش به که باشد.در بزم وصالش همه کس طالب دیدارتا یار که را خواهد و میلش به که باشد
تنفرمو نشون ندادم بهش وبی تفاوت بودم نسبت بهش 

ممنون