2737
2739
سلام دوستان نی نی سایتی
دکتر واسم عکس رنگی نوشته خواستم ببینم چجوری . درد داره؟
کسی بوده که با بی حسی انجام داده باشه لطفا راهنماییم کنید
سلام مامان popo جون
من عکس رنگی گرفتم هرچند سرنگ بزرگه وآدم میترسه ولی دردش مثل یه خون گرفتنه که آمپول تو دستت می زنند بعد ازاینکه مایع رو تزریق کردند بعد به مدت زمانهایی که خودشون بهت می گن چند دقیقه عکس ازت می گیرند کلا اصلا ترس نداره برای من که اینجوری بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام . زیاد درد نداره قابل تحمله اماا حتما قبلش مسکن بخور و ترجیحا یه آرام بخشی مثل دیازپام یا پروپرانول اما اصلا اون چیزی نیست که قبلش ادم تصور می کنه بالاخره باید طی بشه دیگه اصلا استرس نداشته باش
2728
یه ماده ای رو به وسیله سرنگ داخل واژن میکنند. اون ماده از رحم و لوله های رحم رد میشه و بعد ازت عکس میگیرن اون ماده باز بودن لوله ها و محدوده رحم رو نشون میده. هیچ کار شاقی نیست و ترس هم نداره. من که اصلا قبلش نمی ترسیدم و درد هم نداشتم.
خدایا شکرت.
سلام عزیزم من ماه پیش عکس رنگی گرفتم و مثل شما خیلی خیلی می ترسیدم

اولا که به قول یکی از دوستای خوبم (مامان مهشید) اینم یکی از درداییه که برای مادر شدن باید تحمل کرد

ولی اصلا اصلا درد نداره

اگه معاینه شده باشی اصلا درد نداره مثل معاینه کردنه

دستگاه رو وارد بدنت میکنن بعد با سرنگ بدون سوزن ماده حاجب رو میریزن تو رحمت که اصلا نمیفهمی

فقط وقتی وارد رحمت شد یه درد مثل درد پری میپیچه زیر دلت همین و همین

بعدشم بلند میشی
2740
اون ماده رو که میریزن حدود 2-3دقیقه طول میکشه. بعدش باید بلند شی و بری دستشویی و بعدش روی یه تخت دیگه دراز بکشی تا از رحمت عکس بگیرن. با بیمه حدود 38تومن و داروهاش هم 4000تومان که جمعا میشه 42000 تومان. من با بی حسی انجام ندادم و نمیدونم چه جوریه. ولی همه جا این کار رو نمی کنند. من شنیدم که بیمارستان صارم با بی حسی انجام میده ولی دقیقا اطلاعی ندارم.
خدایا شکرت.
من تو کاخ انجام دادم با دفترچه شد 38 تومن و 4500 هم هزینه داروهاش شد

بدون دردش رو من نشنیدم چون دست اونا نیست اگه لوله ها بسته باشه درد داری

پس خیلی ربطی به بی حسی و بدون درد بودن نداره
2706