2752
2734
عنوان

احمقانه ترين كار براي نوزادم

350 بازدید | 55 پست

نزديكه ١ ماه به نوزاد ١ ماهم پستونك دادم 

الان كه دو ماهش شده ازش گرفتم ٣/٤ روزيه ، همش دنبالشه و دستشو ميمكه چرا از اول دادم كه الان بگيرم ازش 😟 

اخه تو اينستا ديدم بچه هاي ٢/٣ ساله هنوز پستونك تو دهنشونه بدم اومد 

قبلش اصن راجبش فكر نكرده بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گناه داره

چقدر ظالمی

پستونک برای بچه مثل یه مادره

نترس 

راحته گرفتنش 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

اتفاقا خيلي كارخوبي كردى دادى الان متوجه نيستى وقتى موقع دندون دراوردنش بشه ميفهمى چه اشتباهى كردى كه پستونك ندادى 

الان كارت بسيار ناجوانمردانه اس از نوزاد دوماهه نميگيرن به موقع دوسالش كه شد سر پستونك صبر زرد بزن خودش ديگه نميخوره 

الان گناه داره ظلم نكن بهش

عادت کرده دیگه منم خیلی بدم میومد بچه عادت میکنه یه سره چیزی تو دهنش باشه. مادرشوهرم خیلی تلاش کرد عادتش بده هر بار قایم کردم گفتم گم شده چند بارم براش خرید میذاشت دهنش میگفتم خب اگه گشنس باید شیر بخوره نه پستونک. 

بالاخره كه بايد ترك كنه چه الان چه دوسالگي  خب فكر نميكردم انقدر وابسته ش شه  خيلي پشيمو ...

دختر من دوسالشه پستونکیه فقط موقع خواب میخوره خوابش برد میندازه اونم دارم یواش یواش ترکش میدم

از اول نباید بهش میدادی عزیزم 

پستونک هم به لثه فشار میاره 

هم باعث ایجاد رفلاکس میشه و برای معده هم مناسب نیست 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
2706