2737
2739

راستش من خودم بد جوری حالم گرفته ست. ولی تو تاپیک خودم میترسم حرف بزنم درد دل کنم یهو شناسایی شم. دوست داشتم یکی تاپیک بزنه هر چه دل تنت میخاد بگو که همچین تاپیکی ندیدم.

گفتم لااقل این مدل تاپیک بزنم شاید ب کار کسی بیاد...

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم چند شب بود خواب میدیدم داداشم دیده من نینی سایت دارم الان همش میترسم نمد چرا

مگه چی میشه ببینه چیز خاصی گفتی تو تاپیکات؟

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
2731

دوست دارم تاپیک ترسناک بزنم کلی هم تجربه دارم ولی دلم نمیاد باعث ترس کسی بشم هرسری تاپیک هام حذف کردم  راجب بقیه موارد زدم به سیم اخر همچی بدون ترس از شناسایی شدن تاپیک میزنم  

یه دهه شصتی درونگرا

جاریم خیلی تقلید کاره خیلی خیلی زیاد یعنی من هر کاری کنم پشت بندش این انجام میده طوری که خواهر شوهرام یبار به روش اوردن خندید و به رو خودش نیاورد این بشر کوچیکترین چیزی که مت بخرم فرداش تو خونه این هست همون مدل با همون رنگ هییییچ سلیقه ای از خودش نداره هییییییچ 

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً
برام دعا کن از دلم بره دیگه نمیکشم🥺💔

عزیز دلم چی شده؟ 😔

حرف بزن

2738
جاریم خیلی تقلید کاره خیلی خیلی زیاد یعنی من هر کاری کنم پشت بندش این انجام میده طوری که خواهر شوهرا ...

خوشحال باش که ازت تقلید میکنه....چقد خره آدم از جاری تقلید میکنه  

دوست دارم تاپیک ترسناک بزنم کلی هم تجربه دارم ولی دلم نمیاد باعث ترس کسی بشم هرسری تاپیک هام حذف کرد ...

توروخدا نزن من کرم دارم میام تا صفحه اخر تاپیک میخونم بعد مثه الان از ترس نمیتونم تکون بخورم 

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً