2733
2734
عنوان

این کارم حق الناسه 🥲؟

888 بازدید | 54 پست

توانایی مالی ندارم بخوام فیلم های کنکوری رو بخرم و برم کلاس

فیلمای استاد های معروف مثل یکتا ،حیدری و ...تو کانالا هست که میتونم ببینم 

زیر فیلما نوشته کپی حرام است و ...

ولی تو کانالا پخشه و نزدیک 1k عضو کانالا هستن 

به مامانم که میگم می‌گه اشکال نداره نگاه کن چون اگه حرام بود اصلا پخش نمیشد 

به نظرتون حقی گردنمه ؟

میترسم از حق الناس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کپی حرامه فکز نکنم مشکلی باشه طرف سوالای کنکور میفروشه عذاب وجدان‌نداری بعد تو اینجوری میکنی دختر

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.    پروانم پر زد از پيله رفت…                                            دست بر نميدارن رعد و برقا !حقيقت تلخه مثه ي كافي سر صب..                            بيام ي جي باشه دم ايرپرت ياالله🦥.                                 تو تك ستاره اي هنوز تو اسمون من ي نوري توي تاريكي شب!...🌝🫶�                                                                كاش ميدونستم اخرين غروبه:)ً.                                    قول دادم الكي قول ندم هرچي شد نرم.                           تاريخ باز تكرار شده كسي نميتونه جانيو انكار كنه!!                                    اسمامون رو شناي ساحل چه زود پاك شدن با موجاي دريا               

وقتی پول نداری باید چیکار کنی؟ 

وایسی ببینی ایندت داره به فنا میره؟ 

تو نباید جواب پس بدی شخصی باید جواب پس بده که مسبب این وضعیت و این ناعدالتی هاست

آزمون اگر توش عدالت باشه خیالت راحت اینجوری نمیشه 

چی بگم اره حق الناسه اما فک کنم موسسه کلاسینو بود برا افرادی ک توان مالیشون ضعیفه قسط بندی میکردن وپول کم تری میدی بهشون 

لطفا وقتی خوراکیم رو بهت تعارف می‌کنم از محبتم سواستفاده نکن و برندار.هیچ چیزی برام مهم تر از خوراکیام نیست 
2706