2733
2739

پیش همه عصبیه پرخاشگره زودرنجه هیچکس دوستش نداره هیچوقت پیش دیگران دیده نمیشه 

برای هیچکس مهم نیست 

از نظر همه بی احساسه

ولی تو دلش اونقدرام ادم بدی نیست

گناهش فقط اینه که به اندازه اون یکی خواهراش خوشگل و تو دل برو و زبون باز نیست

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
و من

نمیدونم چرا باهاش همذات پنداری میکنم

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

شخصیتش رو دوس ندارم 

خیلی بقیه رو اذیت میکنه

جوونی سن خامی و خطاست ...ببخش حسین 💔    همیشه ببخشش از بزرگتراست ...ببخش حسین💔       رضایتت ، رضایت خداست ...ببخش حسین 💔         به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگه نه؟  به خونه برگردیم خونه بین الحرمینه مگه نه؟     سرنوشتی رو که نگات میسازه دوست دارم ...  هر چی که منو یاد تو میندازه دوست دارم ...مثلا دریا رو واسه کشتی نجات دوست دارم  ....  من پر پرواز رو تا میام به کربلات دوست دارم ...پسرم رو وقتی که میفته روی پات دوست دارم ....من بخاطر حرمت دنیا رو دوست دارم ... واسه دیدنش امروز و فردا رو دوست دارم ...مثلا شبها رو واسه دیدنت تو خواب دوست دارم ... بچه نوزاد رو واسه نوزاد رباب دوست دارم ...😢 حالمو تو هفته، شب جمعه ها خراب دوست دارم  ❤❤ حب الحسین اجننی .... عشق منی عشق منی ❤❤  
اون خواهرش ک زشت تره خدایی🤐

نمی دونم به چشمم اینطور اومد

2740
مامانم نمیزاره نگاه کنم حیف میگه کل غم غصه س😐😂

منم نگاه نمیکنم گذری به چشمم میخوره

ومن

ظاهرم ب خاطر درگیریهای ذهنیم ،شرایط بد بچگیم وبلاهایی ک دیدم مغروره،سرده،نمیتونم ارتباط بگیرم ،تنهاییو ترجیح مبدم ولی از درون در عذابم،دوس دارم مهربونیمو تو ظاهرم ببین و ...

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖
شخصیتش رو دوس ندارم  خیلی بقیه رو اذیت میکنه

طبیعیه هیچکس شخصیت ماهارو دوست نداره

ومن ظاهرم ب خاطر درگیریهای ذهنیم ،شرایط بد بچگیم وبلاهایی ک دیدم مغروره،سرده،نمیتونم ارتباط بگیرم ، ...

من میخوام مهربون باشم ولی نمیتونم 

بخاطر دردایی که تو گذشته کشیدم 

نمیتونم نقش بازی کنم

طبیعیه هیچکس شخصیت ماهارو دوست نداره

من کسی که بخاطر غرورش بقیه رو اذیت کنه دوست ندارم

آدم اگه مهربون باشه حتی اگر قیافه هم نداشته باشه همه دوسش دارن

جوونی سن خامی و خطاست ...ببخش حسین 💔    همیشه ببخشش از بزرگتراست ...ببخش حسین💔       رضایتت ، رضایت خداست ...ببخش حسین 💔         به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگه نه؟  به خونه برگردیم خونه بین الحرمینه مگه نه؟     سرنوشتی رو که نگات میسازه دوست دارم ...  هر چی که منو یاد تو میندازه دوست دارم ...مثلا دریا رو واسه کشتی نجات دوست دارم  ....  من پر پرواز رو تا میام به کربلات دوست دارم ...پسرم رو وقتی که میفته روی پات دوست دارم ....من بخاطر حرمت دنیا رو دوست دارم ... واسه دیدنش امروز و فردا رو دوست دارم ...مثلا شبها رو واسه دیدنت تو خواب دوست دارم ... بچه نوزاد رو واسه نوزاد رباب دوست دارم ...😢 حالمو تو هفته، شب جمعه ها خراب دوست دارم  ❤❤ حب الحسین اجننی .... عشق منی عشق منی ❤❤  
اتفاقا خیلی هم خودخواهه حرف حرف خودشه. هیچوقت در نظر نمیگیره که ممکنه دیگران هم درست بگن. و در آخر ه ...

من اصلا دنبال نمیکنم این سریالو فقط چند باری که دیدمش احساس کردم شبیه منه

مثلا اونجایی که خواهر برادرش تو نقاشیا نکشیده بودنش 

یا عمشون اونقدر دوستش نداره

2706