2733
2739
عنوان

تعبیر خواب مراسم عقد خودم

205 بازدید | 9 پست

بچه هاا 

نزدیک صبح بود خواب دیدم ک دارم آماده میشم لباس میپوشم و آرایش میکنم برای مراسم عقد خودم

و جالبیش این بود ک اصلا داماد رو هم نمیشناختم و ندیده بودم و به مامانم میگفتم داماد کیه

تا همین جارو تو خواب دیدم و از خواب پریدم ب نظرتون تعبیرش چیه؟

تو هر سایتی یه چیزی نوشته🤦‍♀️

من اعتقادى ندارم در طول روز هر مسئله پيش بياد يا درگيريه فكرى داشته باشم همون و خواب ميبينم

اره منم اینجور شده ک بعضی وقتا ب چیزایی ک فکر کردم خوابشو دیدم👌

ولی این اینجور نبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تفکرات روزانه ما تبدیل به رویاهای شبانه میشن . بیش از ۹۵ درصد خوابهای ما حاصل کار و افکار ماست . 

اگر بتونیم چیزی که بهمون مربوط نمیشه رو نبینیم هم خودمون راحت تریم هم دیگران . 
2731

حتما رفتی تو گوگل خوندی نوشته تعبیرش مرگه 🤣🤣🤣🤣

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚

منم وقتی ۱۵سالم بود خواب دیدم عروسیمه لباس عروس پوشیدم و داماد رو هم میشناختم ....به دوستم گفتم گفت وای تعبیرش مرگه 🥴🤣

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
2738
مرگ نه یه جا نوشته بود نشانه خوشبختی و خارج شدن از گرفتاری هاست یه جا دقیقا برعکس اینو نوشته بود😐

🤣🤣🤣🤣گوگل ادمو دق میده ......به نظرم تعبیرش همون خوشبختیه باور کن