2752
2734
عنوان

**شما هم قضاوت کنین**

680 بازدید | 19 پست
یه مطلبی رو چند روزه که دارم بهش فکر میکنم اونم همین الان بهش ایمان پیدا کردم اونم اینه:
اینجا هرکی تاپیک با بار منفی میزنه هرکی میره توش میگه آره منم همینطورم....
هر تاپیکی با بار مثبت هم زده میشه همه همنظرن باهاش
انگار رقابتی شده تاپیک ها و هرکی واقعیت ها رو بخواد بگه بده
خانم ها تروخدا چشم و هم چشمی تا چه حد؟؟؟هههههه
این خوبه که همه راضین خدارو شکر .اما اسمای راضی ها رو مینویسم اگه پس فردا یه جای دیگه نوشت ناراضیم و آخه چی بگم از شوهر نفهم و مادر شوهر بیشور و خسته شدم از زندگی و... خودش میدونه ها
موسینی جون ...
طبیعت زنها رو هنوز نشناختی ؟
خیلی جالبه که توی نت هم با هم نمیسازن ...
منم واسم همین سوال پیش اومده بود اما دیگر چه کنیم خواهر ...
همه زنها همینجورین ... شاید خودمونم باشیم ...
منیلا جان:
همه بر سر زبانند و تو در میان جانی///چه مکانی بهتر از جان که تو در میان آنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

موسینی جون ... خودتو با کسی مقایسه نکن ...
بخدا بعضی ها خیلی دارن سخت زندگی می کنن... میان اینجا تا خودشونو خالی کنن...
بخدا دختر همسایمون فقز بخاطر اینکه به شوشو توی جمع گفت صورتت کثیفه برو بشور با کمربند کتک خورد ...
ما خوشبختیمو و بدبختیه بقیه رو نمی بینیم..
شاید بعضیها واقعا مادر شوهراشووون بد باشنن...
اما خداییش خودمم با بی احترامی خیلی مخالف م ..
منیلا جان:
میدونی چیه من الان اونقدر با شوهرم خوبم که حاضر دنیا رو به پاش بریزم
اما کافیه یه بحث کوچیک بشه
اونوقت حاضر نیستم سر به تنش باشه
البته این یه مثاله
ولی به قول شما بهتره خودمون باشیم
نه تظاهر کنیم
از دی که گذشت هرچه گویی خوش نیست ،
خوش باش و زدی مگو که امروز خوش است
ملودی لایک
مژی جون آخه کسی که مجبورشون نکرده بیان دروغ بگن
اگه راضین یعنی راضین اگه نه هم که نه
پس چرا یه جا راضی یه جا ناراضی
یه تاپیک خوشبخت
یه تاپیک بدبخت
آمین....
مامی پرنیا راس میگه ... من و شوشوم هم همیشه بهم قول میدیم اگه یه موقع بحثمون شد اونیکی بخنده و همه چیو فراموش کنیم ...
ههههه اما نمیشه چون اگه من خودمو خالی نکنم میمیرم هههههههههه
منیلا جان:
سلام.شما میگی توتاپیکای مختلف اینجور متفاوت حرف میزنن بعضیا.

عزیزم یه بار یکی تاپیک زد از شوهرش و خانواده شوهرش بدگفت.حالا بقیه چیزایی که قبلا ازاین خانم دیده بودم بماند.
یه کارشوهرش خیلی واقعا توهین به زنش بودوعملا نشون میدادکه من برای تو هیچ ارزشی قایل نیستم.جالبه دوست داشت بقیه بهش بگن ناراحت نباش هـــــــــــمـــــــــه مردا اینطورین.وبعضیا رفته بودن همینوهم بهش گفته بودن.
من رفتم گفتم این کار شوهرت غیرمنطقیه و تاجایی که میتونستم راهکار حل این مسئله و اینکه چطوری با شوهرش درباره قضیه صحبت کنه رو بهش گفتم.

ولی بلافاصله تو همون تاپیک تاکید میکنم توهمون تاپیک اومد گفت نه شوهرم ادم خیلی منطقی هستش و منو خیلی دوست داره و همیشه بهم احترام میذاره .دیشبم خیلی منطقی باهام حرف زدودلیل کارش رو توضیح داد!!!!!

پستای قبلیش رو هم که کلی بدوبیراه به شوهرش گفته بود حذف کرد.بقیه اومدن گفتن اینایی که میخوان راهکارمنطقی بدن(یعنی من و یکی دونفر دیگه) خاله زنک هستن و برو به شوهرت برس که احساس کمبود محبت نکنه!!!!
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
2706