2737
2739
عنوان

بچه سومم ناخاسته باردار شدم ولی

1731 بازدید | 91 پست

بزارید از اول بگم ده سال نازایی داشتم هر جا رفتم جواب نگرفتم تهران یزد اصفهان رفتم گفتن اقا نمیشهههه زورر نزن نامه میدیم که ناباروی داری بتونی برا فرزند گرفتن از بهزیستی اقدام کنی بالایی ده بار کاشت داشتم هر بار نگرفت هر بار ناامید تر شدم هر بار خودم با شوهرم بعد کاشت جنین و نگرفتش زار زدیم 😔

میدونم امسال ساله منه همه چی درست میشه سال دیگه تو خونه 🏠خودم هستم 😘☺️ماشین خودم دارم🚗

خلاصه دیگه یک سال یعنی سال یازدهم گفتم اقا کلا بیخیال حالا که نمیشه بزار برم مادر یه بچه ای بی سرپرست بشم همه کارها کردیم 

میدونم امسال ساله منه همه چی درست میشه سال دیگه تو خونه 🏠خودم هستم 😘☺️ماشین خودم دارم🚗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

منم بگم خب؟

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         

اقدام کردم دیدم حالم بده اینم بگم پریودی منظمی نداشتم کلا توی یک سال دوبار با زور دارو پریود میشدم بعد که حالم همش بد بود بی تجربه بودم فک کردم مسموم شدم دیدم نهههه به بووو خیلی حساسم زن داداشم گفت برو یه ازمایش بده شاید خبری باشه گفت میدونم ناامیدی ولی توکل به خدا کن