2733
2739

از همون سینکا که آب میدیزی توش

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

والا دحتر شما رو نمیدونم ولی من با سن حضرت نوح یه عروسک اسب ابی قبل عید خریدم برای خودم کاربردشم فقط اینه که چشماش خیلی مظلومو مهربونه نگاه بهش میکنم عصبانیتم کم میشه😂😂

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2738
ممنونم اتفاقا چندبار گفته ترسیدم بدرد نخور باشن، پس به نظرتون خوبن؟ کار میکنن؟

باهاشون کار نکردم ولی دیدم داشتن تو پیش دبستانی..دختر منم علاقه داره بهش قراره بخرم واسش

بهراد   بهار عاشقتونم

وای من برای روز دختر، دخترمو بردم فروشگاه دست رو یه چیزی گذاشت که ارزونترین اسباب بازی بود ولی اینقد برای ما کاربردی و خوب بود که خودمم عاشقش شدم 

دخترم 7و نیم سالشه و همیشه برای عروسکهاش تولد میگیره و با خمیر بازی براشون کیک درست میکنه و تزیین میکنه و.... کلی هم خمیر به اینور اونورمالیده میشه

ولی اونروز یه کیک تولد پلاستیکی خرید خیلی خشکله کلی میوه و شمع و... داره که بچه میتونه با سلیقه خودش تزییتش کنه

از روزی که خریدم هرروز باهاش بازی میکنه

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
2706