2733
2734
ولنتاین نزدیکه من هیچ کار نکردم ولی دوست دارم همسرمو خوشحال و غافلگیر کنم ایده میدین عشقا
خدایا پروردگارا دستانم را رها مکن ...من برای آرامش به تو محتاجم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من ساعت و عینک گرفتم خیلی ذوق دارم زودتر بهش بدم چون تو کارواش که رفته بود از تو داشبردش ساعت و عینکش رو برداشته بودن
🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
همسر من عاشق شکلاته و کیک شکلاتی.براش می خوام شکلات بگیرمو کیک شکلاتی درست کنم.چون ولنتاین کادوها باید شکلاتو عروسکو این چیزا باشه دیگه
مهربان باش و دوست بدار........ شاید که فردایی نباشد....
شارمین پودر کیک شکلاتی تک ماکارون بگیر خیلی خوشمزس
🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2706