2733
2739

خیر

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه محضری ثبت نکردی فکرکنم بشه برش گردوند 

از یه وکیل با تجربه مشورت بگیر

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2738
بابام و داییم هم امضا کردن

باوکیل صحبت کن  شاید بتونه از طریق اینک شرایط روحیت اوکی نبوده. راهی پیداکنه

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)

اگه شاهدم امضا کرده دیگه گمون نکنم

مگه ی وکیل کار کشته بگیری

شب میلادِ یلِ ام البنین بود که با قلب تکه تکه شده ام تمام مشکلاتم رو سپردم به دستهای پر توانش 🥺🤍 و میدونم عجیییییب دستای آقا عباس قدرتمندن .... عجیییییب 😍🌸🙏                                                                           من کسی رو داشتم که وجودش برام دنیایی بود اما خدا ازم گرفتش 💔 تو اوج جوونیش 🖤 تو اوج جوونیم از هم جدا شدیم 💔 آخخخ خدایا شاهدی تو خیابون چشمم میخوره به کسی که حتی ذره ای شبیهشه چه آشوب و دلتنگ و دیوونه میشم🥺😔 اون عزیز برادرم هست که ناکام و با کلی آرزو پر کشید 🖤 همه وجودم بود و هست 🖤  داداشی تو بغض وسط خنده هامی 🥺 تو غمِ بی پایانِ قلبمی 🖤 درد و بلات به جون و دلِ شکسته ام💔 اگه برای شادی روح عزیزم صلوات فرستادی ، فاتحه خوندی یا هر دعایی کردی بهم بگو برات جبران کنم محبتِ قلبِ بزرگت رو 🙏💔🖤🌸