2733
2734
عنوان

از عشقم این درخواست داشته باشم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 79 پست
چجوری توی پیام بهش بنویسم؟

زنگ بزن تو تماس بگو خیلی راحت بدون تته پته بدون صغری کبری کردن بگو خیلی خسته م دو روز استراحت نیاز دارم برام بنویس 

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
چجوری توی پیام بهش بنویسم؟

من که نمیدونم لحنتونو صمیمیتتون در چه حده با همون لحن محترمانه بهش بگو سه روز مرخصی میخوام بگیرم گواهی پزشکی میخوام لطفا برام بنویس 

تازه اگه هم برات فرستاد بازم اعتماد نکن شاید ی کادر درمانی خدماتی باشه از ی پزشک بخواد برات بنویسه و مهر کنه تو که ازش کارت شناسایی نخواستی که اسم واقعیشو بدونی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی هنوز از نزدیک  ندیدیش؟

ویدیو کال هم باهاش نمیگیره

با هویت یه دکتر گولش زده و خودشو جای دکتره جا زده 

خانم یکبار زنگ زده بیمارستانی که اقا میگفتع اونجا مشغول به کارم بهش گفتن این دکتر اصن اینجا کار نمیکنه 

آقا هم ناراحت شده که چرا بدون اجازم زنگ زدی بیمارستان 

2731
ویدیو کال هم باهاش نمیگیره با هویت یه دکتر گولش زده و خودشو جای دکتره جا زده  خانم یکبار زنگ ...

عجب

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
ویدیو کال هم باهاش نمیگیره با هویت یه دکتر گولش زده و خودشو جای دکتره جا زده  خانم یکبار زنگ ...

واقعا اینه ؟؟؟ وای اسی سرکاری بدجورم سرکاری 

اسی لامصب من دنبال پزشک انلاین واسه بابام بودم نه واسه چت و اشنایی تا مهرشو مدرک شناسایشو نفرستاد مدارک پزشکی بابامو ندادمش تازه بیچاره پزشک حاذقی هم بود 

2740
کلی سوتی دیگه ازش گرفته اما قانع نمیشه خانم  سنشون هم .کم نیست 30 و خورده ای هستن

دوس داره خودشو قانع کنه حتی اگه گول بخوره راضیه

کی دلش طاقت میاره ۶_۷ماه بازی بخوره

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
واقعا اینه ؟؟؟ وای اسی سرکاری بدجورم سرکاری  اسی لامصب من دنبال پزشک انلاین واسه بابام بودم نه ...

میتونی بری تاپیک هاش بخونی 

متاسفانه اسی ناراحت میشه بهش بگی 

اما کلی سوتی از طرف گرفته و همچنان ادامه میده 

ویدیو کال میگیره اقا تصویر خودشو نشون نمیده عکس می‌فرسته براش 

خانم کلی هزینه میلیونی کرده تندیس اقا رو ساخته و...

کلی سوتی دیگه ازش گرفته اما قانع نمیشه خانم  سنشون هم .کم نیست 30 و خورده ای هستن

میدونی چون دوست نداره باور کنه که طرف گواش زده تنهایی وکمبود محبت خیلی سخت وقتی بهت فشار بیاد دیگه راه درست وغلطو تشخیص نمیدی فقط دوست داری یکی باشه

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷