2737
2734
عنوان

ژل لبممم

303 بازدید | 35 پست

خیلی ناراحتم ژل لب زدم ۱ و نیم سی‌سی بعد الان یه کوچولوش مونده هرکی میبینه اصن نمیفهمهه انگا لبا خودمه یکم بهتر:<

حالا دوستن که سری دوم زده هم بیشتر شده یادش هم واسش مونده الان 

یکم از تجربیاتون بگین عکسم تونستین برین

منم هرکی میبینه میگه پس لبهای خودمو هر سری ۱تا نیم سی سی اضافه میکنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای  منم همین  پنجشنبه برا اولین بار یک سی سی زدم الان هیچیش نمونده انگاری اصلا نزدم اولش اینقدر خوب بود کلی ذوق زدم😐 خیلی زود جذب شد فکر کنم باید سه بار بزنیم تا یه ذره بمونه

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2740

یه سی سی اصن هیچی نیست خوده دکتر میگفت یه سی سی اصن قرار نیست معلوم بشه که هی می‌آید میگید هیچکی نمی‌فهمه ژل زدیم..تو اگه میخوای خوب بشه برا بار دوم برو دو سی سی بزن بعد یه مدت هم یه سی سی برا ترمیم بزن اون موقعه تازه میشه خوب. تازه اگه لبات معمولیه دو سی سی خوبه اگه لبات خیلی باریکه که دیگه باید بیشتر بزنی بنظرم

آپوبنگپو💜💜

من نزدم ولی ماما زده از این ۵۰۰ایا ببین اصلا بدرد نمیخوره مرحله دومشم زد اما هیچ همش جذب شد

اجیم زده از این گرونا یک سی سی زد ۱۴۸۰بهمن ماه عااللللیههههه عالی بخدا انگار ۲سی سی زده انقدر خوب شده فرم لبش هم حتی

ولی واسه ماما که حتی بعد اجیم هم زد اصلا نمونددددد 

تک سی سی گرون بزن میمونه بخدا بهتره تا این قیمت پایینا پولتو قشنگ میندازی تو جوب

منم خرج کردم گرون ترین ژل و تزریق کردم کاملا محوشده😒😒

هر وقت خواستی جا بزنی؛به حس خوب بعد از نتیجه گرفتنت،به آخیش گفتن بعد رسیدنت،به برآوردن شدن آرزوهات،به حس رضایت درونت،به خنده ی از ته دلت،به اشک شوق مامانت،به لبخند مغرورانه بابات فکر کن و ادامه بده ادامه بده... 
یه سی سی اصن هیچی نیست خوده دکتر میگفت یه سی سی اصن قرار نیست معلوم بشه که هی می‌آید میگید هیچکی نمی ...

من یکم دهنم گشاده😂 اره این دفه ۲ سی‌سی میزنم یا ۱ و نیم سی‌سی چون الانم یکم فرم داره 

بعد به نظرتون بگم بالای لبمو پر کنه بد می‌شه؟

2706