2737
2734
عنوان

مشورت درباره همکار آقای بی ادب

567 بازدید | 45 پست

سلام بچه ها. میخواستم ازتون مشورت بگیرم. یه آقایی هست تو محیط کار خیلی بی ادب هست خودش رو صمیمی و ساده نشون میده ولی در واقع یه آشغاله. سنش هم بالاست. گاهی حرف های نامربوط میزنه من ازش متنفرم. حالا فهمیدم چند نفر دیگه از خانم‌ها هم ازش شاکی هستن. میخواستم چند تا امضا جمع کنم ببرم حراست بیرونش کنن. البته اخراج نمیشه فقط بخش دیگه ای میره.ولی ابروش یه جورایی میره. به نظرتون کار من اشتباه هست؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا میخای واس خودت دشمن بتراشی

توفقط ازش دوری کن همین

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2740
چرا میخای واس خودت دشمن بتراشی توفقط ازش دوری کن همین

چند ساله خواهر داریم تحمل میکنیم واقعا اون سری فکر کردم چرا این همه تحمل. تو هرشیفتی عصبیم میکنه

کلا محل سگ بهش نده اگه نشد به کسی نگو  بعضی خانما خودشون مقصرن  مخفیانه برو حراست بگو ا ...

دقیقا تعداد خیلی کم خانم گستاخش کردن. ما تعدادمون زیاده. من بیمارستانی هستم شاید 30 تا خانم باشیم که دو سه نفر گستاخش کردن ولی این اقا همه رو اذیت میکنه. شوخی بیجا و زیادی که باعث میشه دیگران فکر بد کنن. چند وقت پیش جلو همراه بیمار سرش داد زدم که خودش رو جمع کنه. 

2706