2737
2734
عنوان

انحصاروراثت .سوال دارم

176 بازدید | 20 پست

سلام نی نی سایتی های عزیز.پدرم موقعی که زنده بود کل داراییشو روی کاغذ نوشته و داده به داداشام.

یک‌"خواهرام نبودن اونجا و خبرنداشتن  و امضای اونا رو اون کاغذ نیست و نبوده

دو؛هیچ شاهدی وجود نداشته فقط خودشون

سه؛ این کاغذ وزمین ها درهیچ دفترخانه ای ثبت نشده و سندبه اسم خود ندارن

چهار :یک تکه زمبن مونده بود که وقتی بابام فوت شد داداشام یه کاغذ نوشتن که اون تکه زمین که مونده میدیم به خواهرام و خواهرام اصلا دیگه هیچی از ما نمیخوان

این کاغذ رو متاسفانه امضا کردیم ولی اونم هیچ شاهدی نبوده و هیچ جا ثبت نشد

حال من حال عجیبیست هیچ کسی فکر کسی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وقت محضری نشده ب شماهم تعلق میگیره نگران نباش،زمان انحصاروراثت بگیدایناروداره ب اندازه بچه هاییکه دا ...

ممنون ازتون پس امیدوار باشیم؟

اگر شاهدی امضا نزده اعتبار قانونی نداره،برید شکایت کنید و حقتون رو بگیرید 

نه والا هیچ شاهدی نبوده فقط خودشون و خودشون

2740

سهم خواهران به جای خود باقی است در این مورد سند قطعی وجود نداره قولنامه برای قاضی در برابر ووراث با نبود پدر  قابل قبول نیست و تک تک از اعضا چه پسر و چه دختر هر کدام سهم خود را دریافت میکنند

نگران نباشید با این برگه ها هیچ کاری نمیتونن بکنن ما قولنامه داشتیم با شاهد بازم نشد و به مشکل خوردیم 

ضمنا هر فرد فقط یک سوم اموالش رو میتونه وصیت کنه و به فرزند یا شخص خاصی بده بقیه طبق قانون تقسیم میشه 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
ممنون ازتون پس امیدوار باشیم؟

قطعا قطعاا به شماهم میرسه اگرم شرعا قبولش کنن تا یک سومش مجازه ولی الان زایدبرثلث ایشون تقریبا کل دارایشونوب پسرااختصاص دادن که هیچ قانونیازچنین چیزی تبعیت نمیکنه عزیزم

هرچه دادم به اوحلالش باد