2733
2734
عنوان

شیرخشک ضداسهال ببلاک

98 بازدید | 23 پست

سلام مامانا پسر چهار ماهونیمم پنج روزه اسهاله دکتر بهش قطره رامنوفلور داد گف استفاده کن اثرنکرد شیرخشک ضد اسهال بخر امروز خریدم ازظهر دادم بهش ولی بهتر نشده کسی می دونه تا کی اثر میکنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
نوشته روش ببلاک ال اف

تنها راهی که داری دمنوش پونه کوهیه

من پسرم ۱۰ روز بیمارستان بستری بود هممممممه این دارو هارو امتحان کردن براش

شیرخشک ضد اسهال ALL بهش دادم هیچ تغییری نکرد

یه پرستاری همونجا بهم گفت اینجوری فقط بچتو عذاب میدن بهش این دمنوش رو بده خوب میشه

یه روز بهش دادم کلا اسهالش قط شد

♡لطفا نفری یه صلوات بفرستید وهدیه کنید به روح همه اموات♡♥️پسر عزیزم♥️پیوند من و تو هرگز با زمان یا فاصله از بین نمیرود...تو تا ابد به قلبم وصل خواهی بود زندگیم😘🤍
2740

یه ویروس خیلی بدیه

پسرم اینقد اسهال میکرد که دیگه چشاش گود افتاده بود

♡لطفا نفری یه صلوات بفرستید وهدیه کنید به روح همه اموات♡♥️پسر عزیزم♥️پیوند من و تو هرگز با زمان یا فاصله از بین نمیرود...تو تا ابد به قلبم وصل خواهی بود زندگیم😘🤍
اخه ضرر ندارد برا چهارماهه

میتونی بپرسی از یکی

ولی واقعا فورا اسهالشو قط میکنه

بچتون چندماهشه کی مریض. بود

۸ ماهشه

از ۲ ازدیبهشت بستری شد تا ۱۳ اردیبهشت

2706