2733
2734

🌸 #برای_فرزند_دار_شدن_این_دو_آیه_را_بخوان

👈 امام صادق(ع)فرمودند:

برای فرزند دار شدن در سجده،این دو آیه خوانده شود:

«رَبِّ هَب لِي مَن لَدُنکَ ذُرِیَّةً طَیّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعاءِ،رَبِّ لا تَذَرنِی فَرداً وَ أَنتَ خَیرُ الوَارِثِینَ.»

📚حلیة المتقین.101

#آیه_درمانی

بیمار خنده های توام بیشتر بخند😊😍    خورشید آرزوی منی گرم تر بتاب🌱🌸🌈                              لطفا برای سلامتی امام زمان(عج) صلوات بفرستید🌺🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دارم صلوات میگم شب ۱۰۰تاهدیه ب حضرت زینب تا۲۱شب انشالله حاجتموبگیرم ۲۱تسبیح بایدبخرم پخش کنم. راستی چله زیارت عاشورا یا خوندن سوره مریم هدیه ب شهیدنویدصفری.. ک من میخام بعدپاکیم بخونم انشالله ک مامانشم توام بخون

سال ۱۴۰۲سال مامان شدن کسایی ک آرزو شو دارن مادربشن .. آمین... آرزوی مثبت شدن بی بی چکم به زودی جزاین نیس ارزویی در سر..
2740
من دارم صلوات میگم شب ۱۰۰تاهدیه ب حضرت زینب تا۲۱شب انشالله حاجتموبگیرم ۲۱تسبیح بایدبخرم پخش کنم. راس ...

انشالله عزیزم باردار میشی بسلامتی بغلش میکنی

برای منم دعا کن

انشالله عزیزم باردار میشی بسلامتی بغلش میکنی برای منم دعا کن

الهی امین‌ بخون خودتم. انشالله حاجت میگیریع

سال ۱۴۰۲سال مامان شدن کسایی ک آرزو شو دارن مادربشن .. آمین... آرزوی مثبت شدن بی بی چکم به زودی جزاین نیس ارزویی در سر..
گلم الان کربلا هستم برات دعا کردم  ان شاءالله حاجتت روا بشه  التماس دعا

عزیزم میشه اگ چشمت ب گمبد امام حسین افتاد فقط یع لحظه برا منم دعا کنی 🙏🏻🥺

خدایا حتی تو بدترین شرایط شکرت ❤
گلم الان کربلا هستم برات دعا کردم  ان شاءالله حاجتت روا بشه  التماس دعا

دوست عزیزم چشمتون روشن باشه

برای من هم دعا کن و اسممو ببر پیش امام..حاجت بارداری دارم به نیت دختردار شدن اگر لایق باشم

خدا به اندازه دلت بهت ببخشه

خیلی دلشکسته هستم وحسرت دختر تو قلبم جا انداخته😔خودم دوتا پسر گل دارم

اسمم میثاق 

دلبند نازنیم به یمن وجود پر برکتت روزی هزار بار شکر خدا میکنم..و بوسه میزنم به دستای نازت که بوی بهشت میده