2737
2734

مگه میشه

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درخواست گزارش ممنوعه باعث تعلیقتون میشه و کسانی که براتون گزارش بزنن

فقط از طریق زیر اقدام کنید

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم 𝕾👸🏻I{•------» ♡ «------•}I تو چه میدانی که رمل و ماسه چیست ، بین ابروها رد قناسه چیست...                   @_mahyar
2731
عزیزم تاپیکش قفله..🌺

دوشنبه از ساعت ۱۰/۳۰ صبح

فقط شنبه دوشنبه چهارشنبه

داخل تاپیک رو بخونید نوشتن

6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم 𝕾👸🏻I{•------» ♡ «------•}I تو چه میدانی که رمل و ماسه چیست ، بین ابروها رد قناسه چیست...                   @_mahyar
لینک بذارید اینجا،هرکی دید گزارش میزنه. دوستانونم منشن کنید خوبه.😊

ای خدا اصلا بلد نیستم  لینک بزارم 😭😭

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕
2738
ممنونم.. ولی میگن هرچیزی رو پاک نمیکنن.🌺

خواهش میکنم

شخصی . خصوصی . خانوادگی همین

ای خدا اصلا بلد نیستم  لینک بزارم 😭😭

https://www.ninisite.com/discussion/topic/11239019/چطوری-میشه-لینک-تاپیک-گذاشت?postId=294082714

برید روی تاپیک هایی که ایجاد کردی لینک رو کپی کنید.تو سایت جستجو کنید آموزش دادن.

زحمت نکش خواهر ،چند ماهه تمرین کردم همه ی اون آموزشها و هم خوندم ولی بلد نشدم😣😣

ای خدا اصلا بلد نیستم  لینک بزارم 😭😭

پستای منو اونجا بخونید

زحمت نکش خواهر ،چند ماهه تمرین کردم همه ی اون آموزشها و هم خوندم ولی بلد نشدم😣😣

برید داخل نی نی سایت من خودتون و قسمت تبادل نظر و اونجا لیست تاپیکای خودتون هست. انگشتتونو چند ثانیه روی عنوان تاپیک نگهدارید و یه صفحه وا میشه کپی نشانی پیوند رو بزنید و میخواید جایی اونو بزارید داخل همین کادر انگشتتونو نگهدارید الصاق رو اوکی کنید

2706