2733
2734
عنوان

کسی تعبیر خواب منو می دونه؟

588 بازدید | 62 پست

دوستان من خواب دیدم یه تیکه ذغال افتاد روی کفشم که پام‌ بود و روی کفشمو سوزوند منم سعید کردم خاموشش کنم اما کاملا سوخت که انگشت پام معلوم میشد منم گفتم عیبی نداره این کفشام پاهامو میزد اذیتم می کرد کهنه هم شده بود یه جفت کفش دیگه دارم اونو می پوشم و تو‌ خواب یادم به یه جفت کفشی افتاد که تازه خریده بودم و نو بود اما ندیدم کفشمو دربیارم اگر کسی واقعا میدونه تعبیرش چیه بگه.تو اینترنت سرچ کردم اما میخوام اینجا اگر کسی تعبیر بلده یا بر اساس تجربه چیزی میدونه بگه.ذهنمو درگیر کرده.ممنون

می شود به جای به دنیا آوردن کودکی جدید کودک دیگری را به زندگی برگرداند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بگین 

خاب و فکر ب پسر خاله هام 

یهو کلن میان یادم.... 😂

سلام من مریم هستم 😍😍😘😘😍😍😘😘و میخوام با برنامه ریزی که خودم درست کردم برسم به قد مورد نظرم 😍😍 خوب قد اولیه ۱۵۲ .‌.. قد دوم ۱۵۴  ..‌.... 🙂🙂🙂😍😘😍هدف ۱۶۵😊😍😘😎 .... حالا ک خوندی میشه یه صلوات مهمونم کنی 🙂😍😍😘
2731
عزیزم آیت الکرسی بخون و صدقه بده  کفش نشونه حاجت روایی هست  برداشت من اینه که ممکنه یه م ...

ممنون عزیزم 

بله میخونم صدقه هم دادم

کفش شوهر گلم صدقه بده انشالله خیر

عزیزم میخوام‌بدونم تعبیرش طلاقه یا مرگ همسر؟ نوشتن اگر کفش بسوزه مرگ شوهره و نوشتن اگر کفشو دربیاری طلاقه من نمیدونم تعبیرش چیه کفش من به حدی سوخت که قابل پوشیدن نبود و میخواستم درش بیازم اما نیاوردم.اگر میدونی تعبیرشو بگو

عزیزم میخوام‌بدونم تعبیرش طلاقه یا مرگ همسر؟ نوشتن اگر کفش بسوزه مرگ شوهره و نوشتن اگر کفشو دربیاری ...

طلاق فکر کنم ولی بعدش یه شوهر خوب میکنی ولی یه چی بگم شاید خوابت از جانب شیطان بوده جه ساعتی خواب دیدی

طلاق فکر کنم ولی بعدش یه شوهر خوب میکنی ولی یه چی بگم شاید خوابت از جانب شیطان بوده جه ساعتی خواب دی ...

بین ساعت ۱۲ تا ۳ صبح