2733
2739

من خودم عاااشق هو هو خاان باد مهربان بودممم🌬

یا مهاجران 

یا زنان کوچک به خصوص اون خواهرشون کتی که لباسش قرمز بود😍😂

یا اون کارتون غزاله که با مادربزرگش و خانوادش زندگی میکرد

شمام بگین

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جودی ابوت خیلی باهاش خندیدم خصوصا قسمت اولش و خانوادگی داشتیم میدیدیم خیلی خوش گذشت و جالب بود 

اررره بابا لنگ دراز هم خوب بود ولی انشرلی به نظرم قشنگ تر بود😍

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2728
وای هو هو خان منم دوسش داشتم ولی اصلا یادم نبود

هوهو خانو تو روزای فشنگگگ زندگیم میدیدم

زمان بچگیام من عاشق باب اسفنجی و تام و جری و پلنگ صورتی و اسکوبی دو بودم

ولی خب دلم برای اون زمانا تنگ شده.....

دیگه به آخر خط رسیدم......همه چی برام تموم شد...حالم خوبه!!..مثل بیماری که گفت خوبم ولی فرداش مرد...!!!..شاید سرنوشت منم مثل همین بیمار بشه..کسی که در اعماق تاریکی هست و در انتظار نور...!!!...گاهی احساس میکنم که به هیچ جایی تعلق ندارم.!!...و احساس میکنم که ارزش و اعتباری هم ندارم...!!!...هیچکس نمیفهمه ناراحتی..هیچکس نمیفهمه درد کشیدی ولی وقتی اشتباه کنی همه میفهمن...!!...درد ها فراموش میشن اما اونایی که باعث شدن درد بکشم هرگز!!!!!!....و من شبی میرسه که بی خداحافظی بمیرم..!!!
2740

گالیور   بلفی ولی لی بیت سیندرلا  سفید برفی 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
هوهو خانو تو روزای فشنگگگ زندگیم میدیدم

منم جقدر خاطره برام زنده کردی تو برن کارامو انجام بدم بشینم یه قسمت ببینم ازش🥺🥺🥺

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
اررره بابا لنگ دراز هم خوب بود ولی انشرلی به نظرم قشنگ تر بود😍

آنشرلی طنز نبود ولی بابالنگ دراز خیلی طنز و قشنگ بود بخاطر همین بیشتر از آنشرلی دوستش داشتم بیشتر بخاطر قسمت اولش اون آخرش اگه یادت باشه... مدیر مدرسه شون تنبیهش کرد گفت قوانین و مینویسی دونه دونه میبری نصب میکنی در اتاقا اونم رفت تصویر کاریکاتوری غرغروی زنه رو کشید و قوانین و خیلی ریز پایینش بعد هم نصب کرد در اتاقش دانش آموزا دیدن کلی خندیدن آخرش زنه دید عصبانی شد غرولند کرد عین تصویری که جودی کشیده بود شد🤣🤣🤣

یادم‌نیس ی اژدها کوچولو سبز بود

دکتر ارنست

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
آن شرلی خیلی دوسش داشتم 

مخصوصا تیتراژش

انه تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...

2706