2737
2734
عنوان

چیکار کنم خوش بگذره خیلی؟

607 بازدید | 45 پست

با شوهرم بعد مدتهاااا میخوایم دونفری بریم بیرون لطفا ایده بدید چیکار کنم خوش بگذره؟ کجا بریم یعنی بریم حصیر پهن کنیم بشینیم پارک یا قدم بزنیم یا...

و درمورد چیا صحبت کنیم؟ من خیلی کم حرفم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برید ی رستوران خوب 

بعدم برید پارک قدم بزنید 

آخر شبم یه معجون بزنید بر بدن ی شب خوب بسازید😁😋😂

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

من خونه رو دوست دارم 

مثلا غذا سفارش بدی بعد چراقا خاموش تیوی یه فیلم کندی یا کارتون حتی 😂بزارید بببنید 

یا مثلا سفر با ماشین حتی شده یه روزه که مثلا برید لب ساحل یه جنگل پیک نیک به پا کنید و آرامشش داشته باشید

2738

میتونید برید سینما یک فیلم خنده دار ببینید مثل فسیل 

بعد برید بازار گردی یا حصیر پهن کنید 

یا سینما چند بعدی برید از همدیگ فیلم بگیرید و بعدا درباره اش صحبت کنید 

خیلی کارها میشه کرد 

مثلا من و شوهرم میریم پارکی که شهربازی داشته باشه عقدیم هستیم...منم خیلی کم حرفم...

میریم وسیله های هیجان دار سوار میشیم..مسخره بازی درمیاریم...سروصدا جیغ و اینا

خوراکی میخریم میخوریم...

تیکربارداری نیست عروسیمه🥺💍❤                   امضای قبلی دعای شما عزیزان رو برای جورشدن وام ازدواجم و جهیزیه ام بود خداراشکر ۲تاش زود حل شد مرسی خواهرای من ک برام دعا کردین🤍💋 ازتون میخوام اگه میشه بازم درحقم خواهری کنید و دعا کنید همه صاحب خونه‌شن خییلی سخت همش اسباب کشی...حتی‌ماشینم هنوز نداریم میشه ی صلوات بفرستی برام حاجت روا بشم؟! مرسی عشقم🧸❤

شوهر شماست شما خوب میشناسیش خودتم میشناسی ببین چه مدلی دوست دارین بعضیا از پیک نیک کردن توپارک و حصیر و بند بساط متنفرن بعضیا عاشقشن 

یکی کافه دوست داره یکی پیاده روی 

یکی از سینما خوشش میاد یکی متنفره 

یکی دوست داره بره رستوران اروم بشینه غذا بخوره  یکی خوشش میاد بره شهربازی هیجانی بشه 

خلاصه ببین شما چطوری میپسندین 

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید:آیا بالاخره رنج پایان یافت؟
خوشبحالت دست راستت رو سرم برید حصیر پهن کنید تخمه بشکنید حرف خودش میاد بیرون ذهنت باز میشه

چرا مگه چیز عجیبیه تفریح؟ ما هم بعد مدت‌ها  داریم میریم همش یعنی همش سرکاره

یه چندتا موضوع واسه صحبت و راهکار واسه خوشگذرونی بگو

بچه ها ولی من واقعا میترسم اگه یه روز وارد رابطه شدم یا ازدواج کردم پیش هم بشینیم و حرفی برای گفتن نباشه خیلی دردناکه برای من 

دیدید کنار دوست صمیمی از صبح تا شب حرف نیزتید 

اما فک میکنم ازدواج بعد یه مدت همه چیز  رو عادی میکنه