2737
2739
عنوان

درمان وسواس لطفا بهم راهکار بدید

120 بازدید | 24 پست

سلام امیدوارم روز خوبی داشته باشید

راستش یه مدته که مبتلا به وسواس شدم وسواسم اوایل فکری بود اما الان وسواسم تبدیل به وسواس شست‌و‌شو شده 

میشه اگه مبتلا به وسواس بودید و درمان شدین از تجربیاتتون بگید و اگه راهکاری میدونید به من ارائه بدید

درمان نشدم متاسفانه.هم فکری هم وسواس تمیزی خونه دارم

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خیلی سخته اطرافیانتون چطور کنار اومدن

من از سال 87وسواس شدم چله زیارت عاشورا گرفتم تا از سرم افتاد الان فقط نجاست و ببینم آبکشی میکنم دیگه بیخود و بی جهت  نه

چه نکو طریق باشد/که خدا رفیق باشد♥
2740
چیکار کردین که وسواستون کمتر بشه

هیچی یه مدت درگیر یک سری مسائل شدم که اصلا نمی‌تونستم به وسواس فکر کنم ، ولی بعدش دوباره شروع و بد تر هم شد اصلا خوب نمیشه این همیشه هست

I'm just tired         آقایون تاپیک من اصلا نیاین و ریپلای نکنید⛔⛔⛔

درمان خوراکی رو بهت میگم ولی درمان اصلی اینه که تو درست مخالف دستور وسواست عمل کنی. این رو کسی بهت میگه که چند نوع وسواس داشته. مثلا میگفتم ای وای تو دستشویی فکر کنم پاک نجس شد چون آب از هر جایی پاشید. به خودم میگفتم اشکال ندارن. من می‌خوام نجس نمازم رو بخونم.‌من می‌خوام تو این ظرف کثیف غذا بخورم. شاید بعد از چند روز درمان میشدم. متاسفانه وسواس وسوسه ی شیطانه. تو وقتی میگی من می‌خوام با لباس نجس نماز بخونم، داری به شیطون می گی و اون وقتی ببینه به حرفش نیستی ولت می کنه.

دوم این که برو تاپیک درمانی من رو کامل بخون. اگه همه رو حوصله نداشتی انجام بدی فقط نسخه ی بعد پاکسازی رو انجام بده. چون باید سودا رو بیاری پایین که وسواست درمان سه.سودا عامل وسواسه

تمام این قوانینو میدونم ولی برای شستن یه سری روش و آداب خاص دارم همین باعث میشه زمان زیادی صرف شست‌و ...

اشتباه نکن آب جاری همه چیز و سریع پاک میکنه

تکرار شستشو درست نیست از سوی شیطان واسه اذیت کردنت

چه نکو طریق باشد/که خدا رفیق باشد♥
2706