2737
2734

چه کردی با خودت 14ساااال

میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستید 💙🥺.                                                خدایا خوشی‌‌ای نصیبمان کن که نگرانی‌های قلب‌هایمان را از بین ببرد ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تحت نظر دکتر خوردم مشکلی نبود

آها کلا عوارضش وحشتناک 

میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستید 💙🥺.                                                خدایا خوشی‌‌ای نصیبمان کن که نگرانی‌های قلب‌هایمان را از بین ببرد ❤️
بله ولی بدن من بهش واکنش بدی نشون نداد...........چاق نشدم....خیلی بهم ساخت

من دو سال پیش که عقدی بودم خوردم تنبلی تخمدان شدید گرفتم چاق هم شدم شدیدددد

2740
من دو سال پیش که عقدی بودم خوردم تنبلی تخمدان شدید گرفتم چاق هم شدم شدیدددد

الهی....اذیت شدی....به شما نساخته....یا باید قرص عوض کنید یا روش پیشگیری را

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
الهی....اذیت شدی....به شما نساخته....یا باید قرص عوض کنید یا روش پیشگیری را

من بخاطر سفر کربلا خوردم میخواستم پریود نشم . هنوز درگیر تنبلی تخمدانم

من بخاطر سفر کربلا خوردم میخواستم پریود نشم . هنوز درگیر تنبلی تخمدانم

ولی تنبلی تخمدان به خاطر مصرف قرص نیست............ممکنه از قبل داشتین....منم داشتم....با مصرف دو تا دوه داستینکس که دکتر بهم داد باردار شدم.............ولی الان نمیدونم مشکلم چیه

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
ولی تنبلی تخمدان به خاطر مصرف قرص نیست............ممکنه از قبل داشتین....منم داشتم....با مصرف دو تا ...

خیره ان شاالله مشکلی نیست