2733
2739

خداییش خیلی تاپیکای مسخره ای میزنین

این چه سوالایی هست میاین اینجا میپرسین 

یکی میگه از این دستبنده خیلی خوشم میاد الان عکسشو میزارم (خب به ما چه)

یکی دیگه میاد میگه هوا خیلی گرمه بنظرتون کولر روشن کنم(نه بخاری روشن کن)

یکی دیگه میاد میگه چرا قدم ۱۵۵ سانته(خب برو از بابات بپرس اون ساخته نه ما)

یکی دیگه میاد میگه همسرم رفت خوابید صدام نکرده برم بخوابم بنظرتون لوس شدم یا حق دارم ناراحت بشم( از بس توقعتون زیاده عزیزدلم درکتون پایینه از زندگی)

اوووه هزار تا تاپیک مسخره دیگه....

تازه یکی دیگه اومده میگه چرا من خوابم نمیبره(شرمنده یادمون رفت لالایی بگیم تا شما بخوابی )

بسه دیگه از خواهرشوهر و مادرشوهرم که بیرون نمیکشین 

اعصابم خورد میشه میام اینجا والا 

😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

خب نی نی سایت ماهیتش همینه دیگه قرار نیست که جدیدترین مسائل فیزبک کوانتوم مطرح کنن که

کاربرای نی نی سایتو دوست دارم 🌺مگر انگشت شمار کاربرای مریض و ضعیف العقل :اگه می‌بینی نظرم در چهارچوب مغز پوسیده ات نمیگنجه ریپلای نکن و الا بدجور یادت میدم کسی که در خانه ی شیشه ای زندگی می‌کند به سمت دیگران سنگ پرتاب نمیکند
خب نی نی سایت ماهیتش همینه دیگه قرار نیست که جدیدترین مسائل فیزبک کوانتوم مطرح کنن که

دیگه واقعا خیلی سوالا داره چرت میشه 

آدم در شرایط حساس باشه میاد سوالشو میپرسه 

مشکلی داشته باشه یا واقعا دردودلی داشته باشه نتونه به اقوام بگه اینجا کسی نمیشناسه میاد میگه 

ولی دیگه سوال چرا خوابم نمیبره چرا دستشوییمون سوسک داره چرا قدم ۱۵۵ سانته چرا مرد همسایمون لباسش امروز سفید بود اینا سوال نیست🥴🥴🥴🥴