2733
2734

لطفا اگر کسی ایشونو میشناسه یا پیش ایشون عمل جراحی انجام داده از تجربه اش بگه، راضی بودید؟ 

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم برای چه کاری میخوایید پیش دکتر برید؟

خودم نه یه آشنایی ازم خواست براش تاپیک بزنم

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
2728
من برای پروتز میخوام برم پیششون. اشناتون کارشو انجام داد؟

نه عزیزم انجام نداده تاجایی که میدونم 

شما تصمیم گرفتید برید پیششون؟من الان بین ایشون و دکتر وزین دل مرددم

وای چه جالب منم همینطور

تعریف وزین دل رو شنیدم فقط مشکلم اینه که مرده و من واقعا خجالت میکشم

راجع به بتول طاهری هم خیلی شنیدم.پیش اونم میخوام ویزیت بشم

شما فقط پروتزی یا لیفتم لازم داری؟

2738
وای چه جالب منم همینطور تعریف وزین دل رو شنیدم فقط مشکلم اینه که مرده و من واقعا خجالت میکشم راجع ...

من فقط پروتزم.اگه خانم میخوای همین دکتر ثنایی میگن خوبه،یکی از اشناهامون هم پیشش عمل کرده نزدیک هشت سال پیش میگه راضیه،از لحاظ قیمتم از وزین دل کمتر میگیره 

وای چه جالب منم همینطور تعریف وزین دل رو شنیدم فقط مشکلم اینه که مرده و من واقعا خجالت میکشم راجع ...

وزین دل هم دو تا از اشناهای دورمون انجام دادن باز راضی بودن.وارسته کیا هم بعضیا خیلی تعریف میکنن ولی من کامنت منفی نسبت بهش زیاد دیدم.با اینکه خیلیم قیمتش از همه اینا بالاتره

چقدر واقعا یه سریا سادن و فرق بین تبلیغات و واقعیتو نمیدونن. این تبلیغات گسترده ای ک منشی های بی وجدان دکتر ثنایی ک معلوم نیس واقعا دکتره یا نه میذارن معلومه چه تِر کاریه . دکتر خوب انقدر سرش شلوغه ک نیاز ب تبلیغات نداره. ولی هر تایپینکو ک باز میکنی تبلیغات ثنایی هستش .