2737
2739
عنوان

زایمان طبیعی با اپیدورال

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 37 پست

من تکنسین بیهوشی هستم و به نظرم اسپاینال و اپی دورال خیلی بهتر از بیهوشی هست و عوارضش فقط ممکنه سردرد بعد از عمل باشه ویا کمردرد که اونم ۹۹ درصد مواقع ماندگار نیست خودم دوتا زایمان با اسپینال داشتم و هیچ عوارضی بعد از عمل نداشتم اکثرا اسپینال میکنن دکتر بیهوشی گفته اپی دورال؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله ولی خدایی بعدش راضی بودم سریع خودم رفتم حمام بچه رو شیردادم تونستم راه برم غذا بخورم وجدانا اینج ...

ارہ واقعامن سزارین شدم الان سرماخوردم سرفہ میکنم جابخیہ ھام درد میکنہ

مال شش سال پیشہ!!!!

2742

مدت زایمان رو‌طولانی تر میکنه چون بی حس شدی متاسفانه تسلطی روی فاصله های درد نداری تا بتونی به پروسه زایمان کمک کنی 

از نظر من اگر بجای اپیدورال یک مامای همراه بگیری میتونی با کمک اون خیلی بهتر زایمان کنی بهت ورزش میده ، رقص کمر میرین با هم، روی‌ توپ  میشینی و موقع درد کمرتون رو‌محکم ماساژ میده و شما بالا پایین میپرین فقط حتما یه خوب ‌‌کاربرد انتخاب کنید هزینه اش از اپیدورال هم کمتره 

کلا این تجربه من بود و خیل راحت ‌‌عالی زایمان کردم با اینکه تا هفته قبلش فکر میکردم سز میشم و‌هیج آمادگی نداشتم 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

عزیزم من داخل بیمارستان هر دو مورد رو هر روز دارم میبینم...

واقعا اگر شرایطش رو داشته باشی طبیعی خیلی خوبه...خیلی زود جمع میشه...اگر خودت یکم اطلاعات داشته باشی و همکاری کنی نه اونقدر درد می‌کشی و نه اونقدر طول می‌کشه...بستگی به بدنت داره...ولی اینکه بچه داخل کانال گیر کنه و اینا...واقعا پنجاه درصد زایمان طبیعی با مادره...اگر همکاری کنه خیلی خوب پیش می‌ره...خیلی از مامان ها از بخش زایشگاه با پای خودشون میرن بیرون...یعنی اینقدر اوکین...

و برای عوارض ..عزیزم ساده ترین کارهای ما حتی غذایی که میخوریم هم عوارض داره...وای به یه عمل

باشد که اشک بعدی شما...اشک شوق باشد...  
2740
2706