2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کدوم صفحه؟ 

ازاول صفحه هردعایی که گفته بودن خوندم نیت کرده بودم اگه پیدا کنم بیام به دیگرانم بگم استفاده کنن ازش

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
مامانم ۶ سال پیش یه تیکه طلاشو گم کرده فایده داره اگه بخونه ؟ تازه اون جایی که گذاشته بود و دور و اط ...

عزیزم خدابزرگوکریمه باتوکل بخونین ازجایی که فکرشم نمیکردین پیدا میشه انشالله

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
2740
منم ی روش یادت بذم هر وقت چیزی گم کردی سوره اذا جا نصرالله رو بخون انقد بخون تا پیدا شه سوره ا خطه ...

خیلی ممنونم عزیزم خدادلتوشادکنه😍

عزیزم خدابزرگوکریمه باتوکل بخونین ازجایی که فکرشم نمیکردین پیدا میشه انشالله

آره. اما ۶ سال گذشته اگه میخواست پیدا می‌شد چون تو خونه هم گم شده بود البته مهمونی بودیم مامانم رفت ظرف بشوره انگشتر شو گذاشت لب میز بد برگشت نبود همه هم گشتن و حتی صاحب خونه خیلی گشت پیدا نشد 

آره. اما ۶ سال گذشته اگه میخواست پیدا می‌شد چون تو خونه هم گم شده بود البته مهمونی بودیم مامانم رفت ...

من خودمم اون زمان یدونشو گم کردم اون موقع نینیسایتواینترنت نبود دعابخونم پیدا شه ولش کردم میگم دست هرکیه صدقات اخرتم بشه انشالله انگشتر مادرتون معجزه وارپیداشه اگه هم نشد قضابلابوده بااین گم شدن این قضابلارفع شده ازتون ولی خب این سری هم ناامیدبودم خصوصا دومین انگشتری بود که گم میشد ولی خداروشکر معجزه وارپیدا شد

منم ی روش یادت بذم هر وقت چیزی گم کردی سوره اذا جا نصرالله رو بخون انقد بخون تا پیدا شه سوره ا خطه ...

سوره اخطه چیه؟

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و ما رستگار
2706