2733
2739
عنوان

رابطه

283 بازدید | 19 پست

سلام بچه ها. من چارساله با یه پسری هستم ک همیشه دوس داشتنشو بهم ثابت کرده. پسر کورده. بخاطر من اومد تو خراسان وایساد پیشم تا درسم تموم شه .الانم ک داره تموم میشه اومده مشهد جای محل زندگیم. ینی همه جوره پا ب پام اومده. منم پا ب پاش اومدم خیلی جاها. ولی تو عصبانیت و بحث خیلی رفتارش بده. دوروز پیش باهم بحث کردیم. دیشب من هرچی بهش زنگ زدم جوابمو نمیداد. کاری میکنه رفیقش ک همیشه پیششه اونم دخالت کنه. زنگ زدم با دوستش حرف زدم ک جواب تلفنامو بده. ولی جوابمو نداد. هرچی زنگ زدم کلی پیام دادم جواب نداد. حالم تو اون شرایط خیلی بد بود. کلی بی احترامی بهم کرد. وقتی خوبه خیلی خوبه .ولی وقتی عضبانی میشه انگار ن انگار دوسم داره دیگع

تو دعوا که حلوا پخش نمیکنن

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه سکه دو رو  داره...

گاهی احتمالا  بخاطر  مشکلات  آدما نتونن  تحملی در حد انتظار  داشته باشن...

کورد کجا هست  شازده  پسر؟؟؟ 

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
2728

مردا معمولا تو دعوا کاراشونو حرفاشون غیر ارادیه،زودم پشیمون میشن.....بهش زمان بده

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
2738
دهلران

زنده باد.....گفتم همشهری خودم کرمانشاهی باشه بهش تلنگری بزنم  آدم باشه....

اما......

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
زنده باد.....گفتم همشهری خودم کرمانشاهی باشه بهش تلنگری بزنم  آدم باشه.... اما......

خودم دیگ دیشب بهش گفتم تمومه این رابطه. با اینک خیلی وقته ندیده بودمش و بخاطرش اومدم مشهد. اخه کامل درسم تموم نشده یه ماه دیگ مونده

اکس منم همین بود  نه به این شدت ولی عصبانی میشد اینجوری میکرد

نمیدونم من چیکار باید بکنم. دوسش دارم ها . ولی نمیدونم واسه اینک حداقل جلوی کسی دیگ هوامو داشته باشه و بی احترامی نکنه چیکار کنم

2706