2737
2739
عنوان

بارداری بعد کورتاژ

68 بازدید | 7 پست

سلام من ۳ خرداد کورتاژ کردم تا سه روز  پیش خون ریزی و لکه بینی داشتم قطع شد پریشب رابطه با کاندوم داشتم ولی کاندوم گیر کرد توورودی واژنم کشیدمش سریع بیرون  بدنم اما ممعنم چیزی داخل ریخته نشده بود و بلافاصله قرص ۱.۵ لونژسترون خوردم و ۶تا الدی همون موقع ۶تا هم ۱۲ ساعت بعد به نظرتون یک هفته بعد کورتاژ بازم امکان بارداری هست 

۳خرداد کورتاژ الان نزدیکی چخبره آخه بااین قرصا رحمتو داغون کردی که

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
وقتی بچه نمیخوای یکم‌مراقبتتو بیشتر کن ک هربار نخوای بری ساکشن.نمیدونم احتمال بارداری هست یا نه با د ...

اخه با کاندوم بوده دیگه نمی‌دونم چه مراقبتی کاندوم لنژسترون الدی دیگه چقدر جلوگیری

یکی از اقواممون ۳ ماه بعدش باردادشد دوقلو😍

سلام عزیزم میشه بگی این فامیلتون تو چن هفتگی کورتاژ کرد درداش و شرایطش چطور بود ک زود حامله شد؟  منم تازه کورتاژ کردم خیییلی نگرانم😭😭😭

خدایا حتی تو بدترین شرایط شکرت ❤
2740