2752
2734
عنوان

بارداری

168 بازدید | 9 پست
ایا طاق باز خوابیدن در بارداری خطرناکه تا کی میتونیم طاق باز بخوابیم
یکی به خدا گفت اگر سرنوشت مرانوشتی پس چراارزوکنم خدا گفت شاید نوشته باشم هرچه ارزو کند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اوایلش ایراد نداره ولی هفته20 به بعد رحم سنگین میشه طاق باز خابیدن به رگهایی که خون میرسونن به جفت فشار میاره و ممکنه اکسیژن کافی به جنین نرسه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
تا سه ماه میتونی طاق واز بخوابی ولی بعدش به پهلو
الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی! در اگر باز نگردد نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی! کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...
به پهلو بخاب به هر دو ایراد نداره وقتی غذا خوردی چپ بهتره چون معده بهتر غذ ارو هضم میکنه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
منم ب پهلو میخوابم ولی وقتی خوابم سنگین میشه طاق باز میخوابم ناخواسته هرچی هم بالش میذارم اطرافم فایده نداره نمیدونم چیکا کنم
 دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...