2737
2739

بچم یکساعتم زیر سینم باشه باز گرسنشه شیر خشک هم کمکی میدادم ک دکترش  گف کمکم قطع کنم چی بخورم شیرم مقوی بشه بچم سیر بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

شیرتون کمه که سیر نمیشه

مکیدن مرتب نوزاد

خواب کافی

پرهیز از استرس

مصرف روزی ۲ ل لبنیات

گوشت حداقل هفته ای ۴ مرتبه

تخم مرغ هر روز

انواع مغزیجات

ترکیب حبوبات با برنج و نان مثل عدس پلو و آش ماش

میگی تحریم اثر نداره؟ چون عزیزت بیماری خاص نداره. میگی قانون دیه به نفع زنه؟ چون مجبور نشدی واسه قصاص قاتل دخترت پول جور کنی و دودستی تقدیم حضرت قاتل کنی. میگی قوانین به نفع زنه؟ چون اسیر دادگاه و طلاق نشدی. میگی قانون ارث حقه؟ چون‌ زن سرپرست خانوار نشدی. میگی قانون منع سقط جنین به نفع زناست؟ چون جنین بیماری نداشتی که مشمول سقط قانونی نشه. کلا شکمت پره و سواری، خبر از گرسنه و پیاده نداری. مثل یه مرغ خونگی عادت داری به خوردن و تخم گذاشتن. تو از پرواز و آسمون چه می فهمی؟؟
اینا همشون گرمین ت این فصل میشه خورد  بچه تنش بیرون نمیریزه؟  من تا ی زره گرمی میخورم تن ...

خب زیاد نباید بخوره هر روز که نباید بخوره مثل یه لیوان شیر موزه کافی هست فقط برای تقویت شیر نه اینکه چند لیوان بخوره 

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40