2737
2739
عنوان

شده یکی با وجود متاهلی تون عاشق تون بشه...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 56529 بازدید | 151 پست
اینجور ادما لایق عشق نیستن.چون یاد گرفتن راحت خیانت کنن.بخاطر همچین ادمای پستی .ابروی خودتونو لکه دار نکنید. وقتی ازدواج میکنید خوب فکر کنید مطمن شید ک نمیخواید بجز این مرد با کس دیگه باشید .بیچاره شوهر بره سرکار با هزار بدبختی فکر زن و بچه ک چیزی کم نداشته باشن اونموقع یه زن چقدر میتونه قدرنشناس باشه ک با کس دیگه خوش باشه.چطور میتونه تو چشمای خسته شوهرش نگا کنه .بخدا اصلا درک نمیکنمشون.حتی اگه از زندگیشم راضی نباشه حق نداره همچین کاری بکنه.اگه راضی نیست بره طلاق بگیره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مراقب زندگیاتون باشید.وقتی همچین اشتباه بزرگیو مرد متوجه بشه دیگه تمومه .ب این راحتی خرابش نکنید.فک میکنید اون مرده میگه عزیزم ملکه من بیا بشوزن من.نخیر حتی اگرم همچین اتفاقی بیفته فردا روزعاشق زنای دیگه میشه.نکنید اینکارارو اینهمه فیلم داستان میبینید اخرشون چی میشه ها باز تکرار میکنن بعضیا.فک میکنن با همه فرق دارن نخیر هیچ فرقی ندارید. واقعاچه خانومایی پیدا میشن ادم تنش میلرزه.
2728
یه طوری سمت من گارد گرفتین که یه لحظه به خودم شک کردم با اجازه همتون عکس نظراتتون رو فرستادم دوستی قسم خورد به جون بچش که اون اصلا تمایلی به اونا آقا نشون نداده حتی یه جمله محبت آمیز بعضیا چه بی انصاف تهمت میزنن
همسر عشقم،پسرم نبض زندگیمه!عاشقانه دوسشون دارم
بدترین کار ممکنه اینه که با فامیل شوهرت که بهت ابراز علاقه کرده اس ام اس بازی کنی یه مرد وقتی به یه زن متاهل میگه دوست دارم تنها هدفش اینه که اونقدر نرمش کنه تا به سکس برسه... دوست شما خیانت کرده در درجه اول اونقدر زن قوی ای نیست که یه مرد اونم فامیل مخصوصا فامیل همسر بهش ابراز علاقه کرده و در درجه دوم حتی خوبه فحش داده باشه اما نباید اس ام اس بازی میکرد از همین حالا طرف رو بلاک کنه بدون اینکه توضیحی بهش بده
2738

واسه من دو بار پیش اومد. یکی هم سن خودم بود خداراشکر غریبه بود البته فقط یه صبح تا شب باهم تو یه پروژه همکار بودیم ولی سریع ازش فاصله گرفتم و همه چیزو تموم کردم. چون فهمیدم همش سوءاستفاده و هوسه.

مورد دوم یه مرد بینهایت ثروتمند ۱۲ سال از خودم بزرگتر خیلی باشخصیت... اصلا نمیتونم وصفش کنم. ولی عاشق واقعی

واسه من دو بار پیش اومد. یکی هم سن خودم بود خداراشکر غریبه بود البته فقط یه صبح تا شب باهم تو یه پرو ...

خب چه برخوردی کردی باهاشون؟

چیشدن؟

همسر عشقم،پسرم نبض زندگیمه!عاشقانه دوسشون دارم
من همیشه برعکسشو فرض میکنم یه خانم بیادبه شوهرم بگه که نمیخوام زندگیتو بهم بریزم ولی شدی همه زندگیم! ...

دقیقا منم همینکارومیکنم همیشه👌👌

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

این علاقه نیست وهوسه

واین یعنی پایه اومدن برای شروع یک خیانت

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
خب چه برخوردی کردی باهاشون؟ چیشدن؟

هیچی دیگه شوهرمو از همه دنیا بیشتر دوستش دارم. ❤

ولی اون مرد هم اینقدر باشخصیت وبا جنبه هست که هیچوقت نخواست زندگیمو خراب کنه.

به نظرم هیچ چیز بیشتر از نجابت نمیتونه یه مرد را همیشه عاشق واقعی یه خانم نگه داره.

2706