2733
2734

وقتی بابام فوت کرد شوهرم سر خاکش جوری باهام برخورد میکرد انگار هفت پشت غریبه بود.جوری که یکی از فامیلامون بهم گفت با هم اختلاف دارین...مامانشم حتی سر خاک نیومد و با همون ژست متکبرانش و خنده تحقیر آمیزش بدجور داغونم کرد از کنار ماشین جم نخورد.به من که اون جور دلشکسته و افسرده شده بودم طلایی که مال من بودو خودش دستش کرده بودو نشونم میداد..خدا ازشون نگذره.. تا چهلم بابام خون جیگر خوردم.خیلی اذیتم کردن.😭

بعد امروز مادرشوهر خالش فوت کرده شوهرم کلی به خودش رسید.کفشاشو واکس زد..بعد میگفت تو اینترنت بگرد ببین کجا بنر مینویسن برم بنر بگیرم..در صورتی که برا بابای من هیچ کاری نکرد..دیگه صبرم تموم شده به خدا دارم گریه میکنم...تو رو خدا از خدا بخواین خدا جواب این دو تا نامردو بده...نگین خودت چرا نشستی چون تا آخرین توانم باهاشون جنگیدم

2731
سلام عزیزم خدا پدرتو رحمت کنه روحش شاد خدا بهت صبر بده در مورد شوهرتم از اول میدونستی اخلاقش اینه؟؟

نه..فک میکردیم پسر خوبیه..خدا بیامرز بابام خیلی بهش احترام میذاشت.حتی جواب خوبیای بابامو نداد

یعنی بشینم منتظر بمونم یکیشون بمیره.

خدا پدرتو بیامرزه چقدر غصه خوردی و تنها بودی عوض دلگرمی نمک رو زخمت پاشیدن حتما خدا تقاص دل شکستتو ازشون میگیره

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
2706