2733
2739
عنوان

میخوام ازدواج کنم خواهران حسودن

326 بازدید | 10 پست

همه خواستگار شاید هزار تا بهم زدن 

باعث بهم خوردن نامزدیم شدن بعد از اونم باعث طلاقم شدن از شوهرم بعد از ازدواج 

دو تا زندگی ازم خراب کردن 

اینم قراره بیاد میگیم مخفی کنیم تا عقد کنیم بریم ب خدا قسم بویی ببرن درجا بهمش میریزن

تو ی ساختمونیم متاهلن

خونه س طبقه

مادرم پدرم خیلی پشتیبانیشون میکردن ینی وقتی مجرد بودم تو این خونه مثل جهنم چون روزی ی خرابکاری خواهرام دنبالم مینداختن 

الان دو روزه قهرم راحت شدم 

کاش قبل اینک آشتی کنن برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نفمیدم 

ن‍‌ی‍‌از دارم: ی‍‌ک‍‌ی ب‍‌اش‍‌ه ک‍‌ل‍‌ی ب‍‌ه‍‌ش ف‍‌ح‍‌ش ب‍‌دم‍‌‍‌و س‍‌رش داد ب‍‌زن‍‌م ت‍‌ه‍‌ش ب‍‌گ‍‌ه #اروم ش‍‌دی؟.ب‍‌ی‍‌ا ب‍‌غل‍‌م!️                   
2731

عزیزم خدا کمکت کنه 🙏🙏🙏

اگر همسرت بخوادت عالم و ادم هم منفی بگن میاد بر میدارتت میبرتت😁😍👌

بسپار به خدا 🥰

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

دیگه پیاز داغشو زیاد نکنید

چجوری ممکنه کسی باعث بشه تو و همسرت با اراده خودتون جدا شید

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2740

ازدواج‌کن وقطع رابطه.تمام👌

وقتی ریپلی میزنین لایک نکنین😭.https://www.karzar.net/61859   کارزار اخراج افغی ها👇                       بعضیام دلداری دادنشون مثل بادبزن زغاله...هدفشون خنک کردنت نیستمیخوان آتیشتو بیشتر کنن...