2737
2739
عنوان

ابروووو

50 بازدید | 5 پست

بچه ها من بعد دوتا زایمان و شیردهی ابرو هام ریخته و خیلی نازک شده

چیکار کنم دوباره دربیاد؟ 

چند بار روغن و پماد و... زدم تاثیر نداشت

لطفا راهی که واقعا جواب میده بگید

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...

@niniyaram    

عزیزم تاپیکت تو پربازدیدا بود تا میخواستم بخونم ترکید

چیشد؟ خانواده شوهرت اومدن گفتی؟ شوهرت چیکار کرده بود؟ الان تصمیمیت چیه؟ 

اگه حال داشتی بگو خیلی تو فکرتم

@niniyaram      عزیزم تاپیکت تو پربازدیدا بود تا میخواستم بخونم ترکید چیشد؟ خانواد ...

سلام عزیرم چون عکسم مونده بود گفتم خانم ها بترکوننش!     هیچی نشد  تصمیم برای جدای جدی! و خونمو ترک کردم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیرم چون عکسم مونده بود گفتم خانم ها بترکوننش!     هیچی نشد  تصمیم برای جدای جد ...

خداروشکر که حالت خوبه عزیزم. ان شاالله خودت و نی نیت همیشه از ته دل خوشحال باشید

اگه جایی تعریف کردی که دیشب چی شد منم تگ کن لطفا

2728
خداروشکر که حالت خوبه عزیزم. ان شاالله خودت و نی نیت همیشه از ته دل خوشحال باشید اگه جایی تعریف کرد ...

فداتشم عزیزم! تاپیک زده بودم رفت تو  پربازدید ها  چون منم نمیخاستم   بره و‌شناسایی بشم عکسمم زیپ زده بودن مونده بود گفتم ترکوندنش  

فداتشم عزیزم! تاپیک زده بودم رفت تو  پربازدید ها  چون منم نمیخاستم   بره و‌شناسایی بش ...

اره عزیزم دیدم تا اومدم بخونم ترکید. دیدم چند نفر دیگه تو تاپیک اخرت ازت سوال کردن گفتم شاید بخوای دوباره تعریف کنی ولی اگه اذیت میشی ولش کن میدونم خیلی سخته