2737
2734
عنوان

اگر از من بپرسند

364 بازدید | 10 پست

اگر از من بپرسند قوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

مردها هیچ وقت نمیتوانند تنهایی یک زن رو درک کنند...

چون زن طبیعتش اینه که ازش محافظت بشه، بهش محبت بشه، ازش مراقبت بشه... ولی وقتی تنهاست، عمیقا رنج میکشه...

وقتی خودش بیاموزه که از خودش مراقبت کنه، وقتی بیاموزه که محبتی در کار نیست و باید کنار بیاد؛ خیلی متفاوت و قوی میشه...

آقایون نمیتونن این رو هیچ وقت درک کنند...

تنهایی تو جگرکی رفتن...

تنهایی سینما رفتن...

تنهایی به سفر اربعین رفتن...

تنهایی به صافکاری رفتن...

تنهایی به نجاری رفتن...

آخر شب منتظر تاکسی بودن...

بار سنگین بلند کردن...

همه برای آقایون بسیار نرمال و طبیعی است؛ ولی وقتی یک زن اینها رو انجام بده خیلی قوی شده... خیلی...

ولی خیلی هم خسته شده... خیلی...

بیش از حد تصور...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

من اون زنی هستم که تنهایی رو یاد گرفته‌ام...

و خیییییییلی خسته‌ام...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما بیایید از تجربه‌هاتون بگید...

بیایید همدلی کنیم...

من خیلی خسته‌ام بچه‌ها... خیلی...

2731

این خوب نیست. من یه جور دیگه میگم.

میگم زنانی که اگر تنها ماندند بتوانند زندگی کنند.

اما از نظر من قوی‌ترین آدم‌ها کسایی هستن که بتونن از من‌شون بگذرن و ما شن. کسایی که انقد فهمیده هستن می‌تونن حماقت دیگرانو ببخشن و به طرف مقابل نشون بدن معنی انسان بودن چیه ، خوبی چیه و چطور میشه با وجود تفاوت‌های زیاد ، با یکی دیگه زندگی کرد. زندگی اون شخص رو زیبا کرد تا اونم یاد بگیره مفهوم زیبایی و زندگی رو. بالاخره خانوم‌ها تجلی زندگی و زیبایی هستند.

هرکی به ما می‌رسه دکترای "حق با اونه" داره! 
این خوب نیست. من یه جور دیگه میگم. میگم زنانی که اگر تنها ماندند بتوانند زندگی کنند. اما از نظر من ...

نظر شما هم محترمه...

نظر شما هم محترمه...

من می‌دونم شما از یک کسی آسیب دیدید ، منم زخم خوردم. زن و مرد نداره. یه کسی که انسان نباشه نیست . 

اما باز دلم نمیاد بخاطر اون یه نفر فک کنم همه بد هستن. دنیا پره از آدم‌های خوب و بد. متأسفانه ماها با بدهاش آشنا شدیم . امیدوارم شادترین روزهای زندگی‌تون بعد از این باشه 🙏

این خوب نیست. من یه جور دیگه میگم. میگم زنانی که اگر تنها ماندند بتوانند زندگی کنند. اما از نظر من ...

نوشته من هم در تایید و ستایش تنها زندگی کردن یا تجرد نبود...

نوشته ام برای زنانی بود چون خودم که به خاطر جبر روزگار و تقدیر، مجبور شده‌اند تنها زندگی کنند...

حالا یا همسرشون فوت شده، یا طلاق گرفته‌اند، یا به هر دلیلی تنها مانده‌اند، یا دخترانی که هیچ وقت نتونستند ازدواج کنند و اجبارا مجرد مانده‌اند نه از سر انتخاب و اختیار...

2740
نوشته من هم در تایید و ستایش تنها زندگی کردن یا تجرد نبود... نوشته ام برای زنانی بود چون خودم که به ...

گاهی وقتا دلم انقد می‌گیره که اصلا نمی‌تونم چیزی بنویسم ، مث اینکه یه چیزی دست و پامو بسته. مث همین الان 😔

گاهی وقتا دلم انقد می‌گیره که اصلا نمی‌تونم چیزی بنویسم ، مث اینکه یه چیزی دست و پامو بسته. مث همین ...

زن هستی دیگه؟