2733
2734

من الان دارم ۲۰هفته میشم فشارم یا ۶رو ۱۰ یا ۶رو۹ یا نهایت بره ۱۱ 

بعدازظهر بارداری تاالان ۷کیلو اضافه کردم حس میکنم یکم انگشتام تپل شده خیلی خیلی کم 

بعد الان نمیدونم مسمومیت چجوریه؟دارم یانه؟خودم میدونم باید ازمایش بدم ولی میخام ببینم شما چه علایمی داشتید؟ یسره استرس مسمومیت بارداری دارم و دیابت بارداری که یوقت خدایی نکرده زبونم لال بگن ختم بارداری

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

خیالت راحت 

مشکلی نداری

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیالت راحت  مشکلی نداری

آخه میخام ببینم مسمومیت چجوریه علایمش؟دکترمم دوره فعلا دسترسی ندارم

2731
فشارت خوبه.  نمک کم بخور تاورم نکنی.  

آخه تو اینجا از یه ماما پرسیدم گفت مسمومیت و فشار ربطی به هم ندارن

نمک و قطع کردم

آخه تو اینجا از یه ماما پرسیدم گفت مسمومیت و فشار ربطی به هم ندارن نمک و قطع کردم

اره من گفتم نمک کم بخورتا ورم نکنی استرس نداشته باش البته نمک فشار بالا می بره الان فشارت خوبه

آخه میخام ببینم مسمومیت چجوریه علایمش؟دکترمم دوره فعلا دسترسی ندارم

ببین من فشارم تا ۱۶ رو ۱۱ هم میره 

تو ۲۸ هفته حدود ۱۲ کیلو چاق شدم

هیچ کفش و انگشتری اندازه‌م نیست

ولی بازم فقط ریسک مسمومیت دارم و هنوز به شرایط من نمیگن مسمومیت بارداری

اگر فشار بالا، تاری دید، سردرد مقاوم، پروتئین ادرار باشه، اونوقت میرن برای ختم بارداری

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
آخه تو اینجا از یه ماما پرسیدم گفت مسمومیت و فشار ربطی به هم ندارن نمک و قطع کردم

فشار خون بالا مهم ترین عامل مسمومیت بارداریه😁

2738
اره من گفتم نمک کم بخورتا ورم نکنی استرس نداشته باش البته نمک فشار بالا می بره الان فشارت خوبه

مسمومیت نمیدونی چجوریه؟

فشار خون بالا مهم ترین عامل مسمومیت بارداریه😁

آخه این ماماعه دیشب بهم گفت ربطی به هم ندارن 

تو نت هم زده فشارخون بالا ولی من نمیدونم یعنی میشه کسی فشارش پایین باشه ولی مسموم بشه؟

آخه این ماماعه دیشب بهم گفت ربطی به هم ندارن  تو نت هم زده فشارخون بالا ولی من نمیدونم یعنی می ...

نه نمیشه  مطمئن باش

اونقدر نادره که اصلا لازم نیست بهش فکر کنی

ببین من فشارم تا ۱۶ رو ۱۱ هم میره  تو ۲۸ هفته حدود ۱۲ کیلو چاق شدم هیچ کفش و انگشتری اندازه‌م ...

من الان دیروز سرگیجه داشتم چشام سیاهی رفت خونه دورسرم چرخید  رفتم دکتر فشارم پایین بود 

تاری دید و اینا ندارم خداروشکر 

اخرماه وقت دکترمه بنظرت دیره تااونموقع برم بهش بگم که ازمایش دفع پروتئین بنویسه؟ 

نه نمیشه  مطمئن باش اونقدر نادره که اصلا لازم نیست بهش فکر کنی

آهان مرسی عزیزم خداخیرت بده خیالم راحت شد

همونای که خانمه گفت فشارخییییییلی بالا. دیابت شددددددید. به این چیزافکرنکن. 

مرسی عزیزم خداخیرت بده خیالم راحت شد

2706