2737
2734
عنوان

تا میام اینستا رو باز میکنم😣

239 بازدید | 20 پست

با کلی فیلت ر شکن و دم و دستگاه وارد میشم همین که میام داخل

یا مهستی مات تماشامون میشه یا خبر ازدواج و رل زدن حبیب و الناز شاکردوسته اه😣😣😣

واقعا چهل کیلویی؟خیر دیگه نپرسید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه بابا مال من همش با من آماده شین برم قبرستونه یام واویلا با صدا بیلی

من یه دنیا می‌سازم؛ برای دیدنش چشاتو میبندم!      احساسی نباش!  شاید ی آدم با احساس قشنگ به نظر برسه اما احساسیا بازندن. واقعیت تلخه:)"    من ی دریا ریختم پا گلم، پلاسید...!     کاش حقیقت شیرین بود اُ دروغ تلخ بود:(     من همین خوبم از دور؛ جون عزیزت تو نیا٬٬٬ 
2740
من هنوز به اون مرحله نرسیدم🤣

ببین برو خدا رو شکر کن این مرحله افتضاست👩🏾‍🦯

قدر همین حبیبو بدون

من یه دنیا می‌سازم؛ برای دیدنش چشاتو میبندم!      احساسی نباش!  شاید ی آدم با احساس قشنگ به نظر برسه اما احساسیا بازندن. واقعیت تلخه:)"    من ی دریا ریختم پا گلم، پلاسید...!     کاش حقیقت شیرین بود اُ دروغ تلخ بود:(     من همین خوبم از دور؛ جون عزیزت تو نیا٬٬٬ 

اینو یادم رفت 

فایت نیلی و نازنین همدانی

آره یابلاگرادرحال جشن گرفتن یامعرفین والافالوهم ندارمشون نمیدونم ازکدوم گوری میان😩😩😩

دقیقا 

موندم به کار مامان آهو 

فرت و فرت داره جشن و مهمونی میگیره

کافیه یه خودکار از میز بیوفته زمین میگه به مناسبت افتادن خودکار از میز جشن میگیرم و یه کیک 5 طبقه سفارش میده با 100تا مهمون😁

واقعا چهل کیلویی؟خیر دیگه نپرسید
2706