2737
2734

واقعا چرا ،این سایت برای بارداری و حامگلی و جنین ووو مربوط به ایناس...ولی الان پر شده کراشمدوست پسرم . رررلم ، درسم مشقم .... واقعاچرااااا؟پدر مادرتون میدونن تو این سایتایید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچوقت این مدلی تاپیک نزدمو نمیزنم

ولی شمایی ک میگی اینجا واس بارداریو ایناس

پ این همه تاپیکا مادر شوهرو خواهرشوهرو 

جاریو جنگ و دعوا چیه؟ 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
مگه بده از تجربه هاتون استفاده کنیم؟؟؟من در شرف ازدواجم و راستشو بگم اینجا خییییلی چیزا یاد گرفتم وا ...

ازدواج نه کلا معقوله ازدواج فرق داره ولی بخدا طرف تاپیک زده میرم تو پروفایبش هر روز راجب پسرهای محلش که داره با یکی رل میزنه سوال داره؟

2738

قهوه خونه هم اسمش قهوه خونست ولی قهوه نداره سه تارم چهار تا تار داره خیلی چیزا محتواشون با اسمشون فرق میکنه اینم روش😂

آدمک اخر دنیاست بخندآدمک مرگ همینجاست بخند                                                 
قهوه خونه هم اسمش قهوه خونست ولی قهوه نداره سه تارم چهار تا تار داره خیلی چیزا محتواشون با اسمشون فر ...

والا تا پارسال پیارسال اینجوری نبود اینجا درست بود سایت مال خانوما و باردارا ، متاهل ها، بود نه بچه های ۱۲ ساله!!!

والا تا پارسال پیارسال اینجوری نبود اینجا درست بود سایت مال خانوما و باردارا ، متاهل ها، بود نه بچه ...

الله و اکبر حالا انگار همه مشکلات حل شدن یه دونه مونده جو این سایت هر چند روز یکبار یه نفر میاد تاپیک اینجوری میزنه خب رفتنی بودن با همونا میرفتن و اینکه اینجا دسته بنده های مختلف واسه موضوعات داره که بارداری یکیش هست و بجز اون کلی موضوعات مختلف هست بچه دوازده ساله به حرف بزرگ ترش گوش نکرده اومده عضو سایت شده حالا بیاد به حرف یکی از پشت گوشی گوش بده بره؟ بیخیال نهایت نمیخونیم تاپیک هایی که دوست نداریم رد میکنیم

آدمک اخر دنیاست بخندآدمک مرگ همینجاست بخند