2737
2739
عنوان

مامانا خسته شدم توروخدا بیاید کمک

189 بازدید | 23 پست

دختر من سه سال و نیمشه. ی سال و نیم هست ک از پوشک گرفتمش. اما برا مدفوع هنوزم پوشکش میکنم اصلا حاضر نیست بره دستشویی پیپی کنه. هرکاری بگید کردم؛ گفتم جایزه میدم؛ بیرون میبرمت و ... پیشنهادی دارید؟ خسته شدم بخدا. چیکار کنم؟ 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1714230/داستان-زندگی-من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

عزیزم باید براش از کارتون و داستان در مورد این مسئله کمک بگیری ، بعدم باید اجازه بدی خودش آمادگیش رو پیدا کنه ، توی این سن اگه اصرار کنی بعضی از بچه ها برعکس لج میکنن . صبر داشته باش ، اصلا خسته نشو ، یه پروسه ی نسبتا زمان بره ولی مهمه که خوب بگذره که بچه بدون کوچکترین استرسی از این مرحله هم عبور کنه 💚

نه؛ باید این کارو بکنم؟ ... !!!!!!! 

آره ببرش تو دسشویی جلوش پی پی کن بعد بگو ببین پی پی خونش اینجاس بعدم آب که ریختی بگو با پی پی بای بای کن ببین مثلا زهرا هم باید مثل مامان اینجا پی پی کنه احتمالا جواب میده 

خواستم مثل آسمان باشم  منجی شهر نیمه جان باشم  آشیان پرندگان باشم  با همین دست خالیه و سردم♥️
عزیزم پیپی که میکنه تو پوشک. فوری هم میشورمش! تثبیت مقعدی چیه دیگه؟؟؟

بخون راجع بهش. یکی از مراحل رشد کودکه. اگه راحت پی پی نکنه و از پی پی کردن بترسه در بزرگسالی خسیس و وسواسی و روان رنجور میشه 

عزیزم با مشاور صحبت کنی بهتره ولی یچیز مسهل بده نتونه خودشو نگهداره بگو بریم دسشویی کنیم باهاش بای بای کنیم بره خونشون پیش مامانش عروسکاشو ببر بگو نوبتی میخوان پی پی کنن حالا کارشونو کردن نوبت توعه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
بخون راجع بهش. یکی از مراحل رشد کودکه. اگه راحت پی پی نکنه و از پی پی کردن بترسه در بزرگسالی خسیس و ...

تموم بچه ها از پی پی شون میترسن من یه برنامه دارم تموم مادرا دارن بچشون میگیرن از پوشک بچه ها از مدفوعشون میترسن یه روانشناسی هم یکماه پیش داش تو تی وی در مورد ترسشون از دفع میگف

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
تموم بچه ها از پی پی شون میترسن من یه برنامه دارم تموم مادرا دارن بچشون میگیرن از پوشک بچه ها از مدف ...

نه عزیزم تربیت غلط و وسواس پدر مادر باعثش میشه وگرنه بچه حتی نمیدونه پی پی چی هست. هی میگن بشور کثیفه نکن فلان

2706