2733
2734
عنوان

بچه دار شدن

44 بازدید | 1 پست

سلام بچه ها همسرم خیلی دوس داره بچه دار شیم منم اوکی دادم ولی همش میترسم چون جامعه الانمون اوضاعش اصلا خوب نیست موندم چیکار کنم ازونور همسرم همش میگه و خیلی دوس داره هم سنمون دارع میره بالا همسرم 38من 30بنظرتون درسته تو جامعه الان چیکار کنم 

نگرانیت به حقه عزیزم، سخته ولی نشدنی نیست ،درسته زمونه سخت شده ولی کلی کلاس های آموزشی تربیت فرزند و کلی کتاب تو این زمینه نوشته شده که قبلاً هیچ کدومش نبود، الان کلیییی استاد خوب دارن تو این زمینه کار می کنن،کلی محتوای خوب و سالم برا بچه ها تولید میشع، پدر مادر ها هم توانمندتر از پدرمادر های نسل قبل هستن 

حیفه بخاطر این ترس، خودمون رو یه عمر از نعمت بچه محروم کنیم، ماها فعلا جوونیم، سنمون بره بالا اون وقت طعم تلخ تنهایی رو می چشیم که دیگه خیلی دیره ، خودتون رو از نعمت زیبای پدر مادر شدن محروم نکنید، من که اعتقاد دارم مادری زیباترین حسیه که یه زن می دونه تجربه کنه 

تو هم کتاب بخون و مهارتت رو تو این زمینه بالا ببر، هم توکل کن به خدا و از اهل بیت کمک بگیر ، هم از تجربه مادران موفق استفاده کن 

فقط یادت باشه این کارا به وسواس نندازتت، یعنی آرمان گرا نشی و اعتماد به نفست رو از دست ندی

مادرم با افتخار🥰، تمام وقت😍😍😍