2733
2734
عنوان

سقط و خونریزی عجیب

874 بازدید | 4 پست
من دو هفته پیش به علت بارداری شیمیایی توی هفته ششم سقط خودبخودی داشتم.از اوون موقع که لکه بینی داشتم ولی چون کیست داشتم از همون موقع دارم قرص جلوگیری میخورم.حالا از دیروز احساس میکنم پری شدم.خیلی شدید شده!به نظرتون چی کار کنم؟
قرص جلو گیری رو اگه از روز پریون قبل شروع نکرده باشی امکانش زیاده که از پریودت جلوگیری نکنه
که احتمالا شما دوره قبلیه پریودت مربوط میشه به فبل از بارداری و سقط
ولی اگر خونت مثل خون پریود گرم و غلیظ و تیره نیست احتمالا خونریزیهای بعد از سقطه و باید سریع تر بری دکتر
ولی اگه خون شبیه به خون پریوده ( یعنی گرم و غلیظ و تیره است و بیشتر از یک فنجون در روز نیست) میتونی تا 10 روز از شروعش صبر کنی اگر قطع نشد بری دکتر
@2bare_man
ماسیتا جون مرصی که بهم جواب دادی.آره من از وقتی قرص را شروع کرده بودم اول پریود نبود.چون همون روز که دکتر گفت سقط کردی قرص یاسمین را شروع کرده بودم.خونریزیم هم خیلی غلیظه و کش داره.رنگش هم مثل خون پری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب پس اگه پریوده که خدارو شکر کن به این زودی بدنت دوباره برگشت خیلیها تا 2-3 ماه بعد از سقط مشکل پریود و تخمک گذاری دارن
عدسی و پسته و آب یا رب انار زیاد بخور تا خون و آهن بدنت تامین بشه بتونی زودتر اقدام کنی
@2bare_man
2728
مرصی عزیزم.آره چون من 28 فروردین هم پریود شده بودم!که البته بعد از ده روز از پری جواب آزمایشم مثبت شد!که از اونجا دکتر فهمید بارداری شیمیایی هست و تو سونوگرافی در هفته ششم چیزی دیده نشد.ولی حالا امروز وقت دکتر دارم میرم ببینم که این قرص جلوگیری را بخورم یا نه؟از کیدوباره شروع کنم و ...
باز هم ممنونم که جواب دادی.ان شاءاله که شما مشکلات من را نداشته باشی