2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

غرور متفاوت‌ از پذیرفتن اشتباه و عذرخواهی کردنه.

اگه غرور از این مدل باشه که باعث لجبازی بشه و هیچکس اشتباهشو قبول نکنه فقط و فقط نشانه عدم بلوغ فکریه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

وقتی احترام از بین رفته و حرمتی نمونده دیگه ارزش نداره

حالا اگه بازم دلتون باهم باشه و این سری جدی واقعا همو بخواین اقدام کنین

من خودم از کسی بی احترامی ببینم دیگه برنمیگردم باهاش

اگه جفتتون مقصرید چی؟

پیام بده حل کن 

منم شده با نامزدم دعوا کردیم و هردو مقصر بودیم 

ولی چون اون شدت عصبانیتش از من بیشتره و دیر آروم میشه 

خودم پیام دادم بهش و آشتی کردیم 

و خیلی مواقع هم اون داده

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍