2733
2739

لطفا اگه  کسی تجربه ای داره بگه که راضی بوده؟ مدرسه گیر نداده؟ 

من پسرم شهریور ماهی هستش امسال باید بره کلاس اول 

ولی میخوام یکسال دیرتر بفرستم‌‌..

دوستان کسی خودش یا اطرافیانش این کارو کردن؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من مورد دیدم ک یکسال دیر گذاشتن. ولی اون بچه یکم از نظر هوشی سطح اش پایین بود و خیلی هم خوب شد مدرسه هم مشکلی نداشت

ولی اگر بچه زود همه چی رو میگیره و از نظر هوشی هیچ مشکلی نداره ظلم بهش هست. چون سال بعدش ک بره خیلییی زودتر از بقیه درس رو میگیره و خسته میشه

وقتی قرار شده بچه ها تو این سن برن‌مدرسه یقینا بر اساس هوش بچه مهرماهی سنجیده نشده اند.حد میانه در نظر گرفته شده 

قبلا میگفتن مهرماهی ها بزرگ اند الان میگن شهریوری کوچیک اند

چرا

به چندین دلیل 

دلیل اولش وابسته بودن به من 

دلیل دوم نمیتونه تو جمع از خودش دفاع کنه 

دلیل سوم ترس از قضاوت فقط استرس اینو داره که کار اشتباهی نکنه که کسی عصبانی یا ناراحت بشه و ...

2738
به چندین دلیل  دلیل اولش وابسته بودن به من  دلیل دوم نمیتونه تو جمع از خودش دفاع کنه&nbs ...

اتفاقا چاره همه اینا مدرسه رفتنه 

میره و یاد میگیره مثلا فکر کردی یسال نگهش داری درست میشه؟ بدترم میشه 

حتما بفرستش سروقت مدرسه،پسر منم بشدت وابسته من بود کم کم یاد گرفت جوریکه وقتی تعطیل شدن چند روز بخاطر مدرسه گریه میکرد 

بچه منم خونگی بار اومده تو کوچه اینا نمیرفت ولی الان کامل میتونه حقشو بگیره و خیلیم اجتماعی تر شده

🤍🌱
به چندین دلیل  دلیل اولش وابسته بودن به من  دلیل دوم نمیتونه تو جمع از خودش دفاع کنه&nbs ...

اونوقت تا سال دیگه اینا درست میشه ،؟ اتفاقا بفرست بره مدرسه با مشکلاتش رو برو شه تا درست شه ن ک فراریش بدی 

من یه زن خیلی خوشبختم ، زندگی‌می کنم برای روانه شدن خوشبختی بیشتر 
2706