2737
2734

من دو ماه پیش بچمو توی ۱۸ هفته بخاطر سندروم داون سقط کردم....

۱۱ فروردین سقط با قرص داشتم...۵ اردیبهشت کورتاژ شدم بخاطر بقایا.... ۲۰ اردیبهشت بخاطر همچنان بقایا قرص سقط استفاده کردم.... هفته پیش یعنی ۲_۳ خرداد رابطه داشتم شوهرم بدون هماهنگی با من ریخت داخل....

دقیقا همون زمان درد تخمدان داشتم

امکانش هست تخمک گذاری بوده باشه؟؟ کسی بعد سقطو کورتاژ ماه بعد باردار شده؟ 

خیلی نگرانم😣😣😣سرزنش نکنید بخدا من انتهای کار میفهمیدم این کارو کرده

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 

امکان بارداری هست چرا نباشه؟ 

ولی من خودم بعد از سقط و کورتاژ تا ماهها دیواره رحمم نازک بود و تخمک گذاری هم نداشتم البته بدن با بدن فرق داره 

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا اورژانسی استفاده نکردی عزیزم بله امکان بارداری هست

دکترم منعم کرده تایپیکامو بخونی هست....بخاطر خونریزی فوق شدید نزدیک بود بلایی سرم بیادو بستری شدم...دکتر کفت تا یه مدت داروی هورمونی نخور....واقعا مونده بودم بین جونمو بارداری کدومو انتخاب کنم😭😭

2728
امکان بارداری هست چرا نباشه؟  ولی من خودم بعد از سقط و کورتاژ تا ماهها دیواره رحمم نازک بود و ...

اخرین بار که سونو دادم فرداب استفاده از قرص سقط برای دفع بقایا بود و دیواره رحمم ۳ بود....ولی خب من ده ساله درد تخمک گذاریمو حس میکنم...همش میگم انشالله ک از عوارض سقطو خونریزی های این مدت بوده این دردو تخمک گذاری نبوده باشه😭

دکترم منعم کرده تایپیکامو بخونی هست....بخاطر خونریزی فوق شدید نزدیک بود بلایی سرم بیادو بستری شدم... ...

ای بابا ناراحت شدم عزیزم ولی ببخشید بی فکری از همسرتون بوده من خودم سقط کردم 8 ماه بعدش باردار شدم 

اخرین بار که سونو دادم فرداب استفاده از قرص سقط برای دفع بقایا بود و دیواره رحمم ۳ بود....ولی خب من ...

سه موقع پری خوبه وسط سیکل هفت و هشت باید باشه 

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
ای بابا ناراحت شدم عزیزم ولی ببخشید بی فکری از همسرتون بوده من خودم سقط کردم 8 ماه بعدش باردار شدم&n ...

امیدوارم منم همین باشم و باردار نشم...بارداریو دوس دارم ولی بخاطر مشکل ژنتیکیم امکان سندروم داون شدن توی هر بارذاری هست برای همین نمیخوام😭😭😭

خیلیم بی فکری کرد خیلی

من دو سری با اولین ماه بدون جلوگیری باردار شدم امیدوارم اینسری توو زودترین حالت تا هروقت ک خودم نخواستم بچه دار نشم واقعا

2740
سه موقع پری خوبه وسط سیکل هفت و هشت باید باشه 

ن سونو روبخاطر این دادم ک بدونم دیگه بقایا نباشه اونجا بهم گفت سه ...خونریزی داشتم بخاطر مصرف قرص سقط...پریود نبودم بخاطر قرص خونریزی داشتم

ای بابا ناراحت شدم عزیزم ولی ببخشید بی فکری از همسرتون بوده من خودم سقط کردم 8 ماه بعدش باردار شدم&n ...

من الان تو موقعیت بارداری بعد سقطم منتها امروز خونریزی داشتم با امام رضا خودت کمکم کن 

بچه ها دعا کنید خونریزیم قطع بشه و این بارداری به سرانجام برسه

امیدوارم منم همین باشم و باردار نشم...بارداریو دوس دارم ولی بخاطر مشکل ژنتیکیم امکان سندروم داون شدن ...

غصه نخور 

اگر خدا بخواد بچه بعدیت سالم میشه

من الان تو موقعیت بارداری بعد سقطم منتها امروز خونریزی داشتم با امام رضا خودت کمکم کن  بچه ها ...

انشالاه به خوشی بغلش کنی

انشالاه به خوشی بغلش کنی

فقط معجزه باید بشه دکتر ناامیدمون کرد امروز

من الان تو موقعیت بارداری بعد سقطم منتها امروز خونریزی داشتم با امام رضا خودت کمکم کن  بچه ها ...

عزیزم مراقبت کن اول از خودت و امیدوارم که بارداری بی دردسری داشته باشی من خودمم بعد 8 ماه ک باردار شدم باز لکه بینی داشتم ک هماتوم بود و استراحت کردم شیاف گذاشتم اوکی شد